2726
عنوان

کیا روانشناسن یا به روان شناسی علاقه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 52 پست
میشه یکم بهم اطلاع بدی مثلا روانشناس عمومی پی تونه مشکل وسواس یک عردو حل کنه؟

بله میتونه گفتم که کارشون در نهایت میتونه یکی باشه یعنی الان روانشناس عمومی هم داریم که کار بالینی میکنه چون شما با درسهای دانشگاه تو هیچکدوم این دوتا آماده درمان کردن کسی نمیشی باید در کنارش کارگاه و مطالعه و تجربه هم اضافه کنی اونوقت هرکس میره دنبال علاقه ش مهم نیس کدوم گرایش باشه 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متوجه نشدم؟

منظورش امضاست.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

من یکیو میشناسم که نه از مدرک حرف میزنه نه هیچی.. ولی وقتی باهاش درددل میکنی و دل به حرفاش میدی هم کلی سبک میشی هم یه راهکار توپ میاد تو ذهنت که به احتمال خیلی زیاد برنده میشی

من آن دردم که هر جایی پی مرهم نمیگرده
امضامو میگی؟ نه عزیزم من خودم یه چیزایی میگم ولی این مال خودم نیست شعر شهره..اسمش فک کنم چه مغر ...

اها اسمش امضاست . 

نمیدونستم 

نه ک خودت گفتی منظورم اینه خودت نوشتی یا سایت میاره این جمله هارو 

منم میخام بنویسم از کجاست 

و فقط دوست خداست ...