2726
عنوان

شوهر مسئولیت پذیر من

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 44 پست
همچين مردهايي رو بايد تا ميتونى بكنى زير قرض و وام  تا نتونه كمك كسى كنه

اخه چطوری پست بالامو راجب پالتو بخون ..،حالا دم عروسی همه النگو هامو فروخت خرج خونه پدر شوهرم کرد...

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا ازاین مردا هست خیلی خانواده ها هستن که قبل زن گرفتن واسه پسراشون خوب میپزنشون که آدم نباید تا زن میگیره خونواده شو ول کنه واینجور حرفا اینقدر میپزنشون که مرده زنشو غریبه وببخشید دزد میبینه وخانواده اشو مستحق

حالا كه خريده با دعوا چيزي درست نميشه بزن به بي خيالي   من خودم باشم در حد مرگ عصباني ميشم ولي دعوا كني الا  تنش هيچ فرقي ايجاد نميشه    به مدير مدرسه بگو هر روز بهش زنگ بزنه بگه تصفيه كنين 

چه حرفی؟

الان که هنوزنخریده زنگ بزن بهش بگو عزیزم قربونت برم فداتشم ...

درسته که بایدبراخواهرت کادوبخریم اما کارنامه دخترمون دراولویته

چندتاازمشکلات زندگیتوبگو شوهرتم بیخیال میشه

البته که من خلق وخوی شوهرشمارونمیدونم اما آدماباقربونت صدقه خام میشن

الان که هنوزنخریده زنگ بزن بهش بگو عزیزم قربونت برم فداتشم ... درسته که بایدبراخواهرت کادوبخریم اما ...

بعله شوهر منم با قربون صدقه رفتن های مادرش و خ اهرش خام شده

من یه نفرم یه دهن دارم اونا دوتان مادرش که چرچیلی هس واسه خودش

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
اماتوشب پیشش میخوابی نه اونا

خیلی سرده

ن

چند ماه هم پیشش نخوابم عین خیالش نیست

همین امروز من نادون بهش گفتم مرسی که همیشه بوی خوب می دی مرسی با بچه هامون مهربونی

نمی دونستم چه نقشه ای داره ولی اینقدر تحویلش نمی گرفتم

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
چجوری وضعش خوبه ک پولی نمونده؟

خب الکی دیگه وقتی نمیخره ..فکرشو بکن به من پول و به زور میده بابد خونموبکنه تو شیشه بعد ...خونش دوتا میوه میخره فکر میکنه شق القمر کرده اطرافیانشو میبینه ..ولی وضع مالیش خوبه ها ،اما نمیدونم چطور از ش پول بگیرم همه زنا اطرافم کیف پولاشون پر پوله اما برا من پول ندارم در میام بیرون کرایه ماشین بدم

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706