2737
2734
عنوان

توقهر غذابخورم یا نع.

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 38 پست
اگه براش مهم نیست بخوری یا نخوری خب چرا خودتو آزار بدی قشنگ‌بخور. این غذا نخوردن وقتی جواب میده که ط ...

خسته شدم منم

چرا این مردا عوض نمیشن.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
بدون غذا تا ۷ روز و بدون اب تا ۳ روز زنده ای حالا خود دانی

فک نکنم به هفت روز برسه.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خود حس کارتن خواب هارو داری اون وظیفشه ک خرج خوردو خوراکت و بده قشنگگگ بشین بخور اصلا هم ناراحت ن ...

نمیدونم این چه اخلاقیه من دارم.

واسه رژیم گرفتن یه روزم نمیتوتم تحمل کنم ولی زمان قهر اصلا نمیتونم بخورم.فقط بخاطر دخترم که شیر میدم مجبورم با بغض یچیزی میخورم.

2731
عزیزم بحث سن نیست که الان بگی بچه ای و این چیزا از گلوم پایین نمیره خیلی حرفای بدی بهم زده حس میکنم ...

اول اینکه از حق خودت داری میخوری 

من وقتی قهر میکنم غذا نمیخورم و اعتصاب غذا مثلا میکنم چون شوهرم براش مهمه و ناراحت میشه 

ووووووولی وقتی خونه نیس یواشکی غذا میخورم 😂😂😂😂😂😂

البته اولاش راستی راستی نمیخوردما بعد دیدم ن فایده نداره🤣🤣

خسته شدم منم چرا این مردا عوض نمیشن.

نمیدونم عزیزم. بخاطر تربیت خانوادگی شونه. بعضیا پیچسرشون رو فقط حمال برای خودشون تربیت میکنن نه برای زن داری.من شوهرم دهن بینه و خانواده اش مداخله گر هستن. وگرنه مشکلی باهاش ندارم. جالبه که تو عمرم از مرد دهن بین بیزار بودم و موقع خواستگاری هم همینو بهش گفتم گفت نه من مستقلم. اما الان میبینم اکثر مردا دهن بینه و همین ب زندگی ضربه میزنه

2738
سلام عزیزم من همیشه تایپکاتو میخونم. سیاست داشته باش با شوهرت. زیاد غر نزن.مردا از زنای غرغروو بدشون ...

نع شامـگیشش خوردم ولی قهریم