2726
عنوان

کیا شوهراشون میدونن عضو نی نی سایتن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 83 پست
شوهر من ک اصلا گوش نمیده چتهامو ک با دوستام تویه تل میکنم همشو میخونه میگم اقاجان نکن شاید چیزی گفتن ...

مردا همه فضولن بعد به ما میگن فضول ما فقط کنجکاویم

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
بیخیالم نمیشد بیخیالش میکردم😂😂

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرمن میدونه..هروقت مشکلی باشه میگه برو سوال کن ببین🤣

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
بابا گناه دارن از طرفی. چون خودشون مثل ما زنا نیستن .حسودیشون میشه

دیشب دیگه چون خیلی سرم تو گوشی بود گف بده ببینم چی میخونی ؟منم گفتم گوشیمو چک نکن خوشم نمیاد وگرنه منم چک میکنم گف برو بکن منم رفتم جلوش برداشتم هی گفتم این کیه اون چیه ؟نصفشونم حذف کردم دیگه گف غلط کردم بابا بگیر گوشیتو 😅😅😅😆😆

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
دیشب دیگه چون خیلی سرم تو گوشی بود گف بده ببینم چی میخونی ؟منم گفتم گوشیمو چک نکن خوشم نمیاد وگرنه م ...