2726
عنوان

تشخیص فاصله در رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 25134 بازدید | 39 پست

سلام.بایستی به جلوی خودرو و پهنا آن توجه کنید همچنین به مانه جلویی.فرمولش اینه هر قدر نزدیکتر بشی سر یا جلوی کابوت را نمیتوانید ببینید.تا جاییکه چند سانت از کاپوت جلوتر قرار میگیره.مواظب برف پاکن باش دیدتو کور نکنه با تشکر 

سلام، به نظرم فقط تجربیه، باید اندازه های ماشینت رو بشناسی، من اوایل و هنوز وقتی خیلی شلوغه در یکی ا ...

پکیج راننده شو در پیج شون را ببینید 168 هزار بسیار عالی و کاربردی توضیح دادن همچنی پیج همایونفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم شما فاصله ماشین دستتون اومد

سلام عزیزم

کن شهر کوچیک هستم

آره دیگه الان ۷ساله تقریباً رانندگی می کنم 

با تمرین همه چی را یاد می گیرید 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
سلام عزیزم کن شهر کوچیک هستم آره دیگه الان ۷ساله تقریباً رانندگی می کنم  با تمرین همه چی را ...

ممنونم عزیزم ایشالله موفق باشید راهنمایی برای من دارید که نشونه ای چیزی بزارم به ماشینهای دوروبرم فاصله داشته باشم توی خیابان‌های دوطرفه

سلام عزیزم کن شهر کوچیک هستم آره دیگه الان ۷ساله تقریباً رانندگی می کنم  با تمرین همه چی را ...

دو طرفه منظورم اینه که از هم خیابان جدا نیست از یه خیابان  اما دوطرف ماشین میاد ومیره

ممنونم عزیزم ایشالله موفق باشید راهنمایی برای من دارید که نشونه ای چیزی بزارم به ماشینهای دوروبرم فا ...

نشونه نمی خواد عزیزم

فقط با تجربه به دست میاد آروم رانندگی کنید اول هم توی مسیرهای کم رفت و آمد باشید

خط سفید وسط جاده را بهش توجه کنید دقیقا توی لاین خودتون حرکت کنید 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
دو طرفه منظورم اینه که از هم خیابان جدا نیست از یه خیابان  اما دوطرف ماشین میاد ومیره

بله متوجه هستم

باید فقط با تمرین درست بشه 

که هم دستتون به فرمون عادت کنه هم پاها به پدال ها