2737
2734
عنوان

نکته های طلایی سیسمونی من*عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 141855 بازدید | 834 پست
عزیزم من علاوه بر اینها چند مورد دیگه هم میخواستم بگم  که دیکع فرصت نشد واقعیتش اینکه ب ...

سلام عزیز من تجربه های شمارو خواندم واقعا خیلی کامل بود در حد یه کتاب . پیش از بارداری چکار ها باید کرد ممنون میشم توضیح بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پماد بتامتازون بزن برا خارشش عالیه بعده هر حمام  وقتی نرطوبه پوستت بزن برا ترکاتم روغن زیتون ی ...

سلام عزیزم

میدونم قدیمیه

ولی برای ترک‌های پوستی تو بارداری و شیردهی اصلا پماد های کورتونی مثل بتامتازون نباید استفاده بشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
تاپیک خوبی بود من خیلی نکات رو یادداشت کزدم جز قسمت عرقیات که فکر نکنم هیچ مادری  اگه یه درصد ا ...

سلام عزیزم ممنون از نکاتتون

فقط تریامسینولون ان ان اصلا برای بچه مناسب نیست چون کورتون قوی هست و براحتی از پوست نازکش جذب میشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2728

از استارتر و همه دوستان که تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن ممنون. خیلی مفید

البته منم با بخش داروهای گیاهی و عرقیجات و .... مخالفم چون هیچ مطالعه دقیقی نشده که اثرات و عوارضش کامل بررسی بشه. ریسک هست. 

با خوش سلیقگی استارتر منم تشویق شدم خودم برای دوقلوهام تشک انتی رفلاکس بدوزم

Sh:

Sh:

سلام یک ماه نشده سفارش رو تحویل گرفتیم بچه هنوز به دنیا نیومده و کسی سیسمونی ندیده این وضعشه این بود کیفیت کارتون....!! الان ما باید چیکار کنیم ... مثلا گفتیم کارگاه کار خوب تحویل میده ای کاش شرکتی می گرفتیم که حداقل ضمانت نامه ای داشت .. افتضاح .. حیف پولمون واقعا ..😤🤢🤮😡🤯 حواستون جمع کنید منکه دوران بارداری همش حرص و جوش خوردم ...سیسمونی گلها چهاردانگه مدیریت خانم مرادی

2738

سلام خانما

ما فروش انلاین لباس نوزادی وبچگونه  داریم، با سود کم کار میکنیم تا قیمتامون مناسب باشه، لطفا به پیج و کانالمون سر بزنین، لباسامون وارداتیه، بادی و سرهمی و بلوز شلوار و ... بادی هامون ۷۶تومن... خودتون لطفا قیمت لباسای ما رو با بقیه ی پیج ها و کانال ها مقایسه کنین

alijenab_baby پیج اینستا

alijenabbaby@ هم کانال ایتامون

۰۹۳۸۴۱۵۱۲۷۵ به این شماره هم اگه نتونستین عضو کانال بشین، پیام بدین تا عضوتون کنن🌹