2726
عنوان

من زنگ نزدم اونم همینطور

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 22 پست
از همه چی. فقط از مشکلاتم که داخل خونه دارم نمیزارم جژزی بفهمه

من هفته ای یه بار زنگ می زنم بعد حس می کنم هیچ حرف خاصی ندارم!! 

البته درد دل زیاد دارم ولی با مادرم نمی تونم بگم !!  حرف نگه دار نیست!!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

من نمیتونم که زنگ نزنم 

دلتنگ خونوادم میشم چون تو شهر غریبم هر موقع که وقتش باشه به مامانم زنگ میزنم کلی باهم صحبت میکنیم حال دلم خوب میشه همیشه هم من بهش زنگ میزنم انتظاری از مامانم ندارم که نوبت اون هست یا نه 

به مادرت زنگ بزن اگه با شنیدن صداش حال دلت خوب میشه 

لحظه ها خیلی زود میگذره چه بهتر که با مهربونی و خوشحالی بگذره

از تک تک دوستای نی نی سایتی عزیزم میخوام که برای منم دعا کنید تا خدا حاجت منم بده🙏 (این تنها آرزوی منه)خداجونم برام معجزه کن خسته شدم از این وضعیت خدایا منو تو آغوش پر مهرت بگیر) ۱۸آبان ۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرتکه نمی ندازم نوبتی هم نیست ولی مامانم خیلی سرده انگار هیچ حرفی برای گفتن نیست و اختلاف نظرهامون بیشتر از مشترکاتمونه

از اعماق دلم عاشقشم و البته دلم از رفتارش بارها شکسته

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
من هفته ای یه بار زنگ می زنم بعد حس می کنم هیچ حرف خاصی ندارم!!  البته درد دل زیاد دارم ولی با ...

نه من اینجوری نیستم. روزی سه بار رو‌حتما میزنم. تگر به خبر جدیدی داسته باسم بازم بهش زنگ میرنم. باهم حرف میرنیم. چون خواهر ندارم. یه زنداداش دارم از صدتا خوار بهتر وخواهرتره. یه روز درمیون هم اون زنگ میزنه به من. 

2728
نه من اینجوری نیستم. روزی سه بار رو‌حتما میزنم. تگر به خبر جدیدی داسته باسم بازم بهش زنگ میرنم. باهم ...

اتفاقا منم دو تا خواهر دارم ولی با اونها هم درد دل نمی کنم خودشون به قدر کافی مشکل دارن دلم نمی خواد غصه زندگی من رو هم بخورن!!!!  

درد دل هام میام اینجا فریاد می زنم!!!!!!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...