2726
عنوان

عکس سرویس خواب 😍 بیاین نظرتونو بگین کدومو بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تخت میخریم با خوش خوابش با همه؟ با نه باید جدا بگیریم خوش خوابو؟

خوش خواب جدا یک تومان به بالاست قیمتش😑

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2728
خانمها خوشخواب جنس خوب و طبی در عین حال راحت چه مارکی خوبه ؟؟

خوش خواب من رویا ست  طبی فنری خیلی راضیم و راحته  نه خیلی نرمه نه خیلی سفت

سه سال پیش ۹۰۰ خریدم 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
من ی کانال دارم تخت و مبلاشون و ناهر خوریشون هرکدوم بالای ۵۰میلیونه یعنی میشه ی روز همشونو بخرم الان ...

ما در حده جیبمون پیش میریم

اییی خداااا☹

😢 نوچ ای بابا

عزیزم واسه جهازت میخوای؟

اوهوم

مبارکت باشه ، هر چی میگیری سعی کن به جنس و شیک بگیری که  تا چند سال  دوسشون داشته باشی

انشالله خوشبخت بشی🌹🌹🌹

مبارکت باشه ، هر چی میگیری سعی کن به جنس و شیک بگیری که  تا چند سال  دوسشون داشته باشی ان ...

مرسی عزیزم 😚

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳