2737
2734
انشاا... عزیزم امیدوارم خدا یه نی نی سالم تو دامنت بزاره

ممنون گلم انشالله انشالله هرکس هرحاجتی داره انشالله اگه به نفعشه. به حاجتش برسه 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هم تو اقوام پدریم هم مادریم پیدا کردن ولی هیچکدوم عاقبت خوبی نداشتن هرچند وضع مالیشون خیلی خوبه اما هرکدوم تاوان های بسیار بدی دادن ...روستای بابام اینا یجایی داره ک اسمشو نمیبرم توی کوهش یه غار هست ک تحت حفاظت میراث فرهنگیه و کلی کارشناس خارجی اومدن بررسیش کردن هیچکس تا حالا نتونسته بره توش و زنده برگرده علتش گاز یا هرچیزی میتونه باشه فقط میدونم ک گنجی ک توشه متعلق به دوتا پادشاه بوده و قابلیت اینو داره ک ایرانو بکوبی و از نو بسازی 😐😐😐 این شنیده های من از بزرگترای فامیله ک با اون کارشناسا صحبت کردن ظاهرا اون غار دوتا ورودی داره ک یکیش رو نتونستن پیدا کنن از بس ک وسعت داره و سرتاسرش گنجه 😩😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
ممنون گلم انشالله انشالله هرکس هرحاجتی داره انشالله اگه به نفعشه. به حاجتش برسه 

مطمئن باش هیچ ‌کار خدا بی حکمت نیست دیر یا زود یه نی نی سالم بهت میده حتما برو و درمانت رو ادامه بده استرس رو هم از خودت کامل دوورررررر کن

2731
من یه نی نی گیرم بیادباهزارتاگنج پولی عوضش نمیکنم برام دعاکنین 6ساله چشم انتظارم 

عزیزم ان شاءالله ب زودی حامله بشی نی نی تپل مپل سالم و خوشگل بغل بگیری الهی امین بهش فکر نکن اصلا وقتی خدا بخواد میده ک توقع اش رو نداری اعتقادت رو قوی تر کن خودت بیخیال تر شو خاله ام حامله نمیشده همیشه منتظر نینی بوده با اینکه دکتر میرفته از ی جایی ب بعد بیخیال میشه روزی بچه دار میشه ک توقع داشته پریود بشه بدون علائم حتی حالت تهوع هم نداشته ک بفهمه وقتی بچه اول رو ب دنیا آوردی بعدش زود زود حامله میشی ان شاءالله ب زودی ب حاجت دلتون برسین❤❤😍😘😘💚💙❤💓💜💋

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
مطمئن باش هیچ ‌کار خدا بی حکمت نیست دیر یا زود یه نی نی سالم بهت میده حتما برو و درمانت رو ادامه بده ...

انشالله 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

یکی از همکارای برادرم چندتا عتیقه دستش بود که چندنفر از تخریب آثار باستانی پیدا کرده بودن داده بودن دست این بنده خدا که مشتری پیدا کنه واسشون.

نمیدونم کی لوش میده  که برادران  سپاه!!!!! میریزن تو خونه ش عتیقه هارو بردن خودشم یه فصل کتک اساسی زدن که بگو بقیه ش کجاست این بدبخت هم هی قسم میخوره که بخدا من حفاری نکردم نمیدونم ولی اینقد زدنش که دیگه ازین غلطا نکنه 🙄🙄🙄🙄

2738
عزیزم ان شاءالله ب زودی حامله بشی نی نی تپل مپل سالم و خوشگل بغل بگیری الهی امین بهش فکر نکن اصلا وق ...

ممنون گلم انشالله

بله روستای ما قدیمی و فراوانه  یکی از خانوم های روستا چند سال پیش گوسفند میبره چراع  میشی ...

باید تو پیشونیت باشه و روزی شما باشه 

دوم دست شانس,هم هست یعنی تلاش کنی خدا میده

همین 

تو شهرستان ما گنج خيليييي زياده خيليا پيدا كردن و ما جاهاي محتلفي كه ميريم ميبينيم زمينو مثلا ٣/٤مت ...

ببین اصلا ی وقت فکر نکنین دعا و طلسم گنجه گازی ک‌چند سال زیر زمین میمونه وقتی وارد ریه بشه سمیه و حتی ممکنه دیوونت این افراد معمولا ب خاطر این چیزا میمیرن خود زمینی ک توش گنجه ممکنه سم مار ریخته باشه توش ک جذب پوست میشه و هزار تا چیز دیگه

بله هم تو اقوام پدریم هم مادریم پیدا کردن ولی هیچکدوم عاقبت خوبی نداشتن هرچند وضع مالیشون خیلی خوبه ...

اره توش گازه ولی داوطلب میشم با تجهیزات من و بفرستن توش البته اگ روشن باشه و جنم نداشته باشم چون من میترسم

من یه نی نی گیرم بیادباهزارتاگنج پولی عوضش نمیکنم برام دعاکنین 6ساله چشم انتظارم 

سلام بچه دار شدین؟

شما ک برای تفریح،حتی در مجازی دل میشکنی،کنایه میزنی،حرف نامربوط میزنی،میخوای ب چی برسی؟به کجا برسی؟اصلا دلیلت چیه،بیای کسی رو ناراحت کنی ک حتی اصلا ندیدی و صداش رو نشنیدی،اخه این چه معنی داره؟جز اینکه شخصیت و فرهنگ و تربیتت رو داری نشون میدی؟!