2733
2734
عنوان

تشخیص جنسیت در غربالگری

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشاالله صحیح وسلامت باشه ودرست بگن سیسمونی نازبراش بگیری

ممنون عزیزم بخدا جنسیتش برام مهم نیست ولی خانواده خودم پنج تا خواهر بودیم خواهرامم همه دختر آوردن الان مادر شوهرم پسرش زیاد ماشالله ولی شانس من عروساش همه دوتا دختر دارن بدم نمیاد پسر باشه ولی واقعا از ته قلب برام مهم نیست جنسیتش چی باشه فقط سالم باشه 

خواهر بهش گفته بودن پاهای بچه ات به هم چسبیده نود درصد دخترا اینجورین دختر بود

برای من از رو بسته بودن پا نبود نشونم داد رو‌چه خسابی میگه دختره حتی کتابشو‌اورد گفت طبق این خودت نگاه کن و‌بگو‌کفتم‌ درسته دختره دکتر هم‌ کفت من علمیشو‌ دارم‌ میگم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
منم هفته دیگه باید برم چهارشنبه که 12 هفته تموم میکنم شما الان طبق سونو چند هفته هستین؟

یه بار رفتم سونو بهم گفتن چن هفته داری گفتم 8 هفتمه دکتره هم گفت بنویسید سن 8 هفته نمیدونم براساس حرف من گفت یا خودشم نگا کرد از تو دستگاه تو همین شک دارم

یه بار رفتم سونو بهم گفتن چن هفته داری گفتم 8 هفتمه دکتره هم گفت بنویسید سن 8 هفته نمیدونم براساس حر ...

آخه آخرین پریودی رو حساب کردی اشتباه میشه حالا برا خودت میگم عزیزم آخه غربالگری میشه هفته 11 تا 13 اگه نه میدونی بچه مال چه روزی بود آخه بعضی خانما میدونن اون جدا هیچ آخه من آخرین پریودیم میشه الانم 14 هفته ولی سونو حساب کرد هفته دیگه چهارشنبه هفته 12 امم تموم میشه اگه با دستگاه کرده پس احتمال زیاد درسته من دکتر سونونداشت بیرون سونو دادم

آخه آخرین پریودی رو حساب کردی اشتباه میشه حالا برا خودت میگم عزیزم آخه غربالگری میشه هفته 11 تا 13 ا ...

آخه نمیدونم طبق دستگاه گفت 8 هفته یا طبق گفته ی من، آخه خودمم از همون روز شک دارم