2733
2734
عنوان

فقط و فقط خانومهایی که تنبلی تخمدان دارند تشریف بیارند(تایپیک تنبلی ها)

| مشاهده متن کامل بحث + 573980 بازدید | 11156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من ۲۰سالمه ۳ماهه پریو نمیشم بخورم میشم تنبلی تخم دان دارم چون چاقم بخورمس؟ بعد زعفرون چی؟ همش ل ...

سلام راهکاری که میگم امتحان کنید،دانه رازیانه هر روز دم کنید به غیر ایام عادت 

سلام وقت بخیر خوبید خانمها ؟ 

ببخشید سوالی داشتم خدمتتون ماشاالله همگی تجربه دارید و یه پا دکتر هستید . اگر ممکن هست راهنمایی ام کنید. 

من ۳۵ سالم هست دو تا هم بچه دارم قصد بارداری ندارم ولی مشکل تنبلی تخمدان دارم حدود دو ماه طول می‌کشه تا پرسود بشم و طول پریودیم هم حدود یک سالی هست از ۷ روز رسیده به ۳ روز خیلی هم کم خونریزی دارم 

رفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری و چاقی دور شکم و پهلو هم زیاد دارم و چند کیلو اضافه وزن 

اینقدر مشکل پیدا کردم به خاطر همین پرسود نشدنم مثل ریزش شدید مو، چربی کف سر، عصبانیت ، جوش صورت، اضافه وزن و... 

دکتر رفتم برام قرص متفورمین ۱۰۰۰ نوشته  تا سه ماه روزی یکی همراه ناهار بخورم که دوروزه میخورم سرگیجه و افت فشار پیدا کردم و دو بسته هم قرص سیپروترون کامپاند دو بسته جلوگیری نوشته از روز ۵ پریودی که بخورم . به نظر شما اینها جواب میده بهم ؟ خسته شدم دیگه عوارضش داره اذیتم می‌کنه . به نظرتون چیکار کنم که زودتر درمان بشم و تنبلی تخمدان خوب بشه و سر وقت پریود بشم ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم. خیر ببنید 

2728
2738