2726
عنوان

چرامامانا اینجوری شدن؟؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 41 پست
نه وقتی خواهر بزرگم ازشهرستان میاد اینجوری میشه

اشکال نداره عزیزم اگه خواهرتون اونجاس و باشما زیاد هوب نیس شاید فک کرده ک شما همیشه اونجا هستی این چندروز ک خواهرتون از شهرستان اومده شاید خواسته کدوزتی بینتون بخاطر ی حرف پیش نیاد .عزیزم مادر همیشه مادره واسه ما ممکنه سوه تفاهم پیش بیاد سنشون میره بالا هر بچه ی درخواستی داره اوناهم ینده خداها میمونن طرف کدومو بگیرن حتما اینطور صلاح دیده همیشه طرف مثبت قضیه رو ببینید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال عزیزم هرچقد سن ادم بالا میره متوجه میشه خوشبختی تو بی توقعیه هیچ وقت از هیچکس توقع نداشته با ...

خیلی امروز سخت بودبرام.اونم جمعه ها ک دلگیر ترین روز هفتس.عصری کلی گریه کردم اما هنوزم بغض دارم

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم
2728
اشکال نداره عزیزم اگه خواهرتون اونجاس و باشما زیاد هوب نیس شاید فک کرده ک شما همیشه اونجا هستی این چ ...

بخدا واسه اون خواهرم چکارا ک نکرده شوهر پست فطرتش وقتی میومد بهترینابراش حاضربود بعد وقتی میریم اصلا به شوهرمن محل نمیزارن

بخدا واسه اون خواهرم چکارا ک نکرده شوهر پست فطرتش وقتی میومد بهترینابراش حاضربود بعد وقتی میریم اصلا ...

عیب نداره عزیزم میدونی مامانت چقدر کوچیک بودی برات زحمت کشیده اینو الان خودم بچه دارم میفهمم هرچقدر بدی میکنن بااینکه قلبت میشکنه پس گذشت کن توقع نداشته باش قلبتو بزرگ کن ب پاس زحماتی و برات کشیده نادیده بگیر.خدا عوضشو بهت میده جانم

خیلی امروز سخت بودبرام.اونم جمعه ها ک دلگیر ترین روز هفتس.عصری کلی گریه کردم اما هنوزم بغض دارم

والله عزیزم بنظر من مادر غرغرو باشه بداخلاق باشه محلمون نده اصلا چ میدونم تناردیه باشه😂😂...خلاصه هرچییییی باشه ففففقققطططط باااااااشه...تازندن قدرشونو بدونیم...از مادر خودت دلگیر نشو ک اگه ی خراش کوچیک ورداری میمیره برات بخدا😓

تا دهانمفتو گوشهامفتندپشتمان حرفمفتبسیار است.  
عیب نداره عزیزم میدونی مامانت چقدر کوچیک بودی برات زحمت کشیده اینو الان خودم بچه دارم میفهمم هرچقدر ...

همه فکرم شده چرا بهم بی محبتی کردن.خیلییییی دلم شکسته😢😢😢😢😢

همه فکرم شده چرا بهم بی محبتی کردن.خیلییییی دلم شکسته😢😢😢😢😢

الهی عزیزم غصه نخور مطمین باش مامانت ترو هم دوسداره مگه میشه ادم پاره تنشو دوس نداشته باشه عزیزم .حالا ممکنه تحت تاثیر حرفای خواهرت یکم بداخلاق شده باشه ک اونم تو گذشت کن بخاطر ارامش خودت تو بدی هیچی نیس اگه خواهرتم بهت بدی میکنه تو خوب باش .مامانت خیلیم دوست داره زیاد حساس نشو