2703
2553
عنوان

بسته حمایتی فردا واریز میکنن میتونین برین فروشگاها خریدکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
فروشگاه ک ببینم بهم تعلق گرفته یا ن

🔹رحیم اردلان، معاون اداری سازمان تامین اجتماعی: سبد کالا طی امروز و فردا به حساب کارگران سرپرست خانوار تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی واریز می شود و بسته به میزان خانوار مبلغ متفاوت است.بازنشسته های تامین اجتماعی ۲۰۰ هزار تومان سبد کالا گرفته اند اما کارگران بر اساس تعداد خانوارشان مبلغ سبد متفاوت است .خانواده یک نفره ۱۰۰ هزار تومان، ۲ نفره ۱۵۰ هزار تومان، ۳ نفره ۲۰۰ هزار تومان، ۴ نفره ۲۵۰ هزار تومان و ۵ نفره به بالا ۳۰۰ هزار تومان سبد کالا دریافت می کنندحتی اگر فرزند خانواده تحت پوشش تامین اجتماعی باشد، سبد کالا به سرپرست خانواده حتی اگر بیمه شده نباشد نیز پرداخت می شودتمام بیمه شدگانی که از اول امسال تا پایان مهرماه بیمه شده تامین اجتماعی بودند و لیست حق بیمه در سازمان تامین اجتماعی دارند، این سبد کالا به آنها تعلق میگیرد

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
🔹رحیم اردلان، معاون اداری سازمان تامین اجتماعی: سبد کالا طی امروز و فردا به حساب کارگران سرپرست خان ...

الان من نفهمیدم ما که دو نفریم به حساب کی میریزم برامون به حساب سرپرست خانوار یا اینکه یه نفر فقط میریزم به حساب بابا شوهرمون 

خخخخخخخخخ

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه