2726
عنوان

مادر يك دختر بچه بودن هيجان انگيز است+ عكس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5186 بازدید | 84 پست
اي جانم من خودم بي نهايت پسر بچه هارو هم دوست دارم خدا حفظش كنه گل پسرتو

مرسی عزیزم...  همنطور گل ناز شما رو

.. کلا من عاشق دو تا 4 ساله هستم ....بدجور شیرین و خواستنی هستند.... لحظه به لحظه اش قدر بدون.... تکرار نمیشه

خواهشمندم وقتی کاربری از نداشته 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزيزم دعوا واسه چي بچه ها رو خيلي راحت ميشه سرشونو گرم كرد و حواسشونو پرت كرد دعوا كردن باعث ميشه ...

بله درسته....

دارم روخودم کارمیکنم😙😙😙🤗

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
عزيز دلم خدارو شكر اره بابا عشق كن با دخترت❤️❤️❤️❤️

عزیزمی....

دقیقا😚😚

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.