2703
2553
عنوان

ایا شیر خشک اپتامیل باعث اسهال میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 114041 بازدید | 29 پست
سلام
من هم 22 روزه زایمان کزذم
تیتی رو ائی هفته 34 زایمان کردم
با وزن 2500
ازامشب بهش میخوام شیر خشک اپتامیل 1 بدم

ای کاش زود تپل بشه و بهش بسازه
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
سلام بچه ها... منم تا 2 ماهگی شیر خودمو با شیشه به بسرم میدادم ( چون سینمو نگرفت) ... بعد نان دادم که همش دل درد داشت...دکترش گفت اس ام ای گلد که اون خوب بود تا 7 ماه از اون خورد بعد که بروگرس گیر نیومد آبتامیل 2 میخوره روزی هم 1 بار دفع داره...ولی گاهی بخاطر دندونش اسهال میشه فقط 1 روز و زود خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هم دادم اسهال شد دکتر گفت قطع کن در روز 5 دفعه اسهال
الان نان میدم یبوست میشه
اپتامیل هم یکی دو وعده میدم
مامان یک پسر خوشگل هستم 
2714
سلام من هم 22 روزه زایمان کزذم تیتی رو ائی هفته 34 زایمان کردم با وزن 2500 ازامشب بهش میخوام شیر ...

سلام من هم 34هفته زايمان کردم ووزن پسرم 2160بود که حتى کمتر هم شد ولى براش شيرخشک پرى نان شروع کردم که خيلى بهش ساخت ووزن گرفت.به وزن 3500رسيد ديگه ميتونى عوضش کنى وشماره 1شروع کنى.الان بايد پرى شروع کنى.اول هم شير خودت بده وبلافاصله شير خشک بده که متخصص بهم گفت.حتماانجام بديد

سلام عزیزم ممکنه از شیر خشک بوده باشه مثلا کوچولوت به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه 

اما منم به دخترم اپتامیل ایرانی از این داروخونه ای ها میدادم اینطور شد دکترش گفت خارجیشو بده منم دادم خوب شد . فقط مشکل این شیر خشک های خارجی اینه که هم قیمتش یکم بالاس هم کمیابه من اولش یکی دو بار از اینستا خریدم سرم کلاه گذاشتن یکیشون کلاه نفرستاد سفارشی که داده بودم اون یکی هم تاریخ انقضاش گذشته بود . یکی از مامانا خداخیرش بده تو یکی از تاپیتا تو همین نی نی سایت یه فروشگاه اینترنتی معرفی کرد الان من حدودا هفت هشت ماهه از اونا میخرم اسمش مادرآن هست . ولی در کل بازم نظرات ما تخصصی نیست به نظرم هر چی پزشک میگه انجام بدیم بهتره . من لینک این سایته رو میذارم اینجا حالا شاید بدردتون بخوره 

https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/

2706