2726
مرسى عزيزم.بازم ميگم اصلا استرس نداشته باش خدا خيلى مهربون مواظب خودت خيلى باش

قربونت استرس که همیشه هست فقط امیدم بخودشه دعام کن فردا دوبرابر بشه بتا بالای صد بره فکرم راحت میشه خیلیییییخیلییییی. انشالله که زودتر باردار بشی ولی حتما ویتامین بخور خیلی تاثیر داره من ویتامینb6.b12. اسیدفولیک و تمگا و اووبوست و فرتیل اید و کوکیوتن و ژل رویال میخوردم و شوهرمم سلن و جلب کلرلا

ان شاالله خيلى واست دعا ميكنم حتما خبر خوشش و بگو فردا من مطمئنم كه همه چى به خوبى پيش ميره...مرسى كه راهنماييم كردى عزيزم

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان شاالله خيلى واست دعا ميكنم حتما خبر خوشش و بگو فردا من مطمئنم كه همه چى به خوبى پيش ميره...مرسى ك ...

حتما عزیزمخواهشمیکنم این راهنمایی یکی از دوستام بود تو مطب دکترم دیدم هفت بار ای وی اف ناموفق داشت و با همین وتامینا طبیعی مامان شده بود

واقعا مادر شدن معجزست قدرشو بدون نزار نگرانى هاى الكى اذيتت كنه 

خداکنه پایدار باشه دل واسه اینکه بتا مثبت بشه و جشن بگیری تنگ شده بار اول چه ذوقی داشتم یه هفته حسش رفت و دومین سقطم دیگه داغون شدم اینیکی هم با گرفتن بتا فقط استرس دارو هامو داشتم

من خیلی سختی کشیدم اتاق عمل رفتم هیسترو شدم کلا پروسه یکسال شد درمانم  و چه گریه هایی که نکردم و گفتن این سقط ژنتیکی چقدر استرس ازمایش کاریوتایپ داشتم همه رو تو دفترخاطراتم نوشتم روزی خدا خواست و بچم شد بخونه بدونه برا داشتنش جنگیدم با دل و جون

خداکنه پایدار باشه دل واسه اینکه بتا مثبت بشه و جشن بگیری تنگ شده بار اول چه ذوقی داشتم یه هفته حسش ...

الهى عزيزم حتما واست دعا ميكنم خدا كمك ميكنه اميدوار باشه

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
من خیلی سختی کشیدم اتاق عمل رفتم هیسترو شدم کلا پروسه یکسال شد درمانم  و چه گریه هایی که نکردم ...

سلام.ازخودتون خبرندادین.ان شاالله حال خودتون وجنین تون خوب باشه.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام.ازخودتون خبرندادین.ان شاالله حال خودتون وجنین تون خوب باشه.

سلام عزیزم نه تو حالت مشکوک افت کرد فعلا که باردال نشدم استرس نمیذاره بعد عید میرم محرک بگیرم

سه بار سقط داشتم.دکتر گفته فقط باید تخمک اهدایی بگیرم

بنظرم برو تهران پیش دکتر عارفی . به منم گفتن شوهرت مشکل داره نمیشه ولی دکتر رزاقی گفت مشکل ایمنی و انعقادی عامل سقطه