2726
عنوان

ختموگروهی به نیت ۷۲ تن شهید کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 13751 بازدید | 1259 پست
سلام استارتر عزیز مرسی بابت تایپکت  انشالله بزودی تایپک مادر شدنت بخونم  حاجت همه دوستان ...

ممنون گلم مثل اینکه بی بی چکم حاله داره....رفتم آزمایش برام دعا کن

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢

الهی شکر  ایشالا مثب  🙏 عزیز دلم😘😘

خیلی خیلی  خوشحال شدم

حتما خبرش  بیا بهمون بگو ایشالا که امروز حاجتت میگری

...........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم حتما خبرشو بهمون بده.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2728
صلوات های سهم امروز خوندم امیدوارم همه یه اتفاق خوب براشون بیوفته از ته دل شاد بشن  خدا دلتون ...

ان شاالله حاجت روا بشید.از حرفاتون آرامش خاصی گرفتم

جایی که راه نیست، خداوند راه می گشایید❤              یا جلیل،یا رئوف ،یا رحیم، یا لطیف
سلام استارتر من باکاربری قبلیم اینجا ختم صلوات بودم و حاجت گرفتم لطفا اگه ختم جدید راه انداختید منم ...

باشه عزیزم حتما...خیلی خیلی خوشحال شدم چون واقعا تو ختمایی گه گذاشتم خیلیا حاجت روا شدن 

استارتر اگه دوباره ختم جدید گذاشتید بهم بگین.‌ان شاءالله همه حاجت روا بشن . منم حاجتمو بگیرم

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

استارتر جان خدا خیرت بده 🌹🌹 انشالله حاجت همه دوستان هم برآورده بشه 

التماس دعا 

خدایا ... از تو معجزه میخواهم !  معجزه ای در حد خدا بودنت !  تو بهتر میدانی ، معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند .....
سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به عبدالله بن بشر و برای حاجت روایی @جیریش    د ...

التماس دعا واقعامرسی اجی گلم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
باشه عزیزم حتما...خیلی خیلی خوشحال شدم چون واقعا تو ختمایی گه گذاشتم خیلیا حاجت روا شدن 

الهام جان خوبی 

چند روزه تو ختم صلوات هم نبودید گفتم حالتون رو بپرسم 

ان شالله هر جا هستی دلت خوش باشه 

الهام جان خوبی  چند روزه تو ختم صلوات هم نبودید گفتم حالتون رو بپرسم  ان شالله هر جا هست ...

سلام عزیزم خیلی ممنون

یکم بهترم

2706