2737
2734
عنوان

شاید نباید میگفتم لقب بدی بهش زدم شما بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 43 پست
اره ارزش ما بالاتر از ایناس که هی بخوایم ناز طرف مقابلو بخریم اینکه اول رابطس اینجور میکنه وای باحال ...

اصلا نمیخوام تو این حالت بیوفتماااا

ولی اولش سکوت کرد چراا

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشته باشه مسئله ای نیس ولی انگار میخاد ثابت کنه نداره

چی؟ 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2731
به نظر من خیلی زوده برای دوست پسر داشتن

ببین زمونه من خوبه باز 

الان 10 ساله ها دوس پسر دارن 

فعلا رابطه رو قط کن  اگه فقط تو تو زندگیش باشی و دوست داشته باشه زنگ میزنه

منم زنگ نمیزنم پس امروز

بببینم چی میکنه

چون من زنگ زدم رد کرده بود

عاره.آدمی که اینطوری رفتار کنه میخاد از این فکری که کردی عذاب وجدان داشته باشی و دیگه بهش شک نکنی .و ...

اخه اولش سکوت کرد

این دوره همه چی بلدن. ایقد فیلم کلیپ کانال حتی  اگر نخوان تو واقعیت تجربش کنن.اونم پسر....چه تو ...

بلد باشه نمیگم بلد نباشه

تجربه نداشته باشه

2738
همشون همینن.یکم تجربت بیشتر شه خودت میفهمی

😫

تجربشم دارن پسرای الان 😀پس با دختر دبیرستانیا کیا دوست میشن 😂😂همین بیست ساله ها 

😑😑😑

اتفاقا خوب کردی چه آدم وقیحی هیچی نشده این چیزا رو میفرسته من بودئ م فغکرم جاهای بدتر میرفت ضمنا همین الانم زیاد زنگ زدی خودتو کوچیک نکن تا اون باشه یاد بگیره حد و مرز  در رابطه رو

الان بنظرت چیکار کنم؟  ولی بنظرم نباید میگفتم اشتباه کردم

جدا از کار اشتباه اون پسر نحوه حرف زدن تو هم اشتباه بوده.

بعد سنت خیلی پایینه برای شروع این روابط.هرکسی بیاد سراغت بخاطر سن کمت مطمئن باش همین اشو همین کاسه.

اون پسر با فرستادن فیلم میخاسته ببینه شما چجور دختری هستی؟؟بقول خودمون پایه هستی یانه.

بهترین کار اینه ک خودت رو بی جهت کوچیک نکنی و ارزش و شخصیت خودتو حفظ کنی.چون اخر این دوستیها و روابط همش سرخوردگی و شکسته.