2733
2739
عنوان

کسانیکه دلشون میخاد مامان بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 20391 بازدید | 789 پست
وااالا به من بود من طبق شرع و خدا پیغمبر پیش میرفتم و توکل میکردم برخدا خدا این قدرت و تحمل رو د ...

کاش یکم عقلانی فک میکردی نه فقط احساسی من تو رو درک میکنم که اینطوری بگی چون تو تو شرایط من نیستی عزیزم دوس داری همرو نگه دارم بعد ۴ ماهگی زایمان کنم هر ۴ تا شون جلوم پرپر بشن این خوبه ،؟؟؟؟ اگه شرایط بدنیم خوبه پس چرا نتونست یه بچه رو تا ۹ ماه نگه دار 

کاش قبل اینکه کسی رو قضاوت کنبم اول کفشاشو بپوشیم جاییکه رفته رو بریم بعد قضاوت کنیم 

ببخشید منم جانی نیستم اونا گوشت و خون و جون منن واقعا انتخاب خیلی سختی دارم ولی نمیتونم بزارم همشون نارس دنیا بیان هم خودم زجر بکشم هم اونا 

اومدبم جوری دنبا اومدن که زنده موندن ولی رفتن دستگاه درسته خدا روزی رسونه ولی با وضع مالی متوسط که هر ۴ تا ۲ ماه میرن دستگاه و غذا و پوشک و دارو اینااا هستش باید جوری باشه تو آرامش بزرگ شن نه تو فقر دقت کنی زمونه خیلی عوض شده 

مطمئنا خودم اینا رو بیشتر از اونیکه فک میکنین دوسشون دارم به زور بدست آوردمم ولی تا جاییکه عقل و دکترا میگن صلاح نیس خانومی دل خودم بیشتر میسوزه چن روزه کارم شده گریه دیگه شمام اینجوری قضاوتم نکن ایشالله خودت ۴ قلو باردار شی شاید تونستی بفهمی چی میگم الهی آمین

جان و جانان منین💕
شما مختاری عزیز ولی بدون اونیکه دندون میده نون میده بدون خالق خداست بدون سقط عمدی همون ز ...

در ضم من قتل نمیکنم بخدا زشته این حرفا رو میگی خدا سرت بیاره دیگه هیچی نمبتونم بگم انگاری از رو خوشیم دارم این کار رو میکنم 

آخه تو چی میدونی من از اول بچگیم دوس داشتم خودم لچه زیاد داشته باشم خانواده مون پرجمعبت باشه بچه هام خاله و عمه زیاد داشته باشن ولی حیف معنی کلمه مجبور رو نمیفهمی متاسفم

جان و جانان منین💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در ضم من قتل نمیکنم بخدا زشته این حرفا رو میگی خدا سرت بیاره دیگه هیچی نمبتونم بگم انگاری از رو خوشی ...

من میگم قتل که دلت ازین کار چرکی بشه

مجبور هم بودم به خداوندی خدا حاضر نمیشدم خودم این کار رو بکنم

دوتا داشتم سه قلو  داشتم تا الان با توکل برخدا ادامخ میدن

مگه چند سال پیش پنج قلو  و ۴ قلو نشون ندادن تو تلویزون

واالا این طب مدرنه امروزیه اومده کاهش جنین استغفرالله انگار نه انگار که ادمیزادن

من اگه باعث تکدر خاطرت شدم معذرت میخوام

ولی امروزتو درست و خدایی تصمیم بگیر تا فردا خدا همه جوره  ساپورتت کنه

از همه ی دوستان معذرت میخوام

ان‌شالله همه اولاد صالح و سالم گیرشون بیاد قد ونیم قد 

کاش یکم عقلانی فک میکردی نه فقط احساسی من تو رو درک میکنم که اینطوری بگی چون تو تو شرایط من نیستی عز ...

از روحیاتت فهمیدم  که قصدت اصلا این نیست

میدونم دو دلی

ولی ایننکه با دست خودت بخوای کاری کنی خیلیییییی  وجدانت ارومتره تا شاید شاید ۱۰ درصد زایمان زود رس کنی 

ولی وجدان اروم

من واسه خودت میگم عزیزم

من غلط بکنم‌قضاوت کنم

من تو یه شرایط سختر شما بودم  ولی با توکل بر خدا  

جواب مثبتشو گرفتم

منم به یه نوع دیگه  روزهایی مثل شما داشتم و شاید بدتر

ولی فقط متوسل شدم به خدا و اهل بیت ع  و رفتم امام رضا و ... 

و خدا جواب توکلم رو داد

خوب مثلا چرا بعد هفت هفته شاد و خرم‌ حامله بودم تست زده بود رفت ازمایش برگشت خونه خونریزی و سقط ...

عزیزم هفت  هفته واسه گرفتن ازمایش خون  خیلی دیره  ولی  خوب تو اینترنت خیلی سرچ کردم تا دلیلی پیدا  کنم  فقط مادرانی  ک  کم خونی  یا کمبود فقر اهن  دارن باعث  سقط جنین میشه  اونم  نه  در  هفته  هایه  اول بارداری  در ماه هاییی که بچه بزرگ شده و تکوناش حس میشه  که  انقدر خون و مواد مغذی رو از مادر گرفته که مادر با کمبود اهن روبه رو میشه .. و بچه سقط میشه ...یا رشدش کمه  مجبور به سقط میشه....ولی باز هم همین کم خونی هم دلیل بر سقط  در هفت هفتگی  نیست مگه اینکه  زیادی خوشحال بوده باشی یا استرس شدید از انجام ازمایش داشتی  که  باعث شوک بهتون شده و سقط..ولی گلم  بهترین  زمان ازمایش خون ماله  چند روز بعد عقب افتادن پریودیه که اگه مشکلی بود زود بفهمن...شما  شاید بچه  تون رشدش از حرکت  وایستاده بوده واسه همین نمیشه دقیق  علت سقط رو فهمید چون دیر رفتین ازمایش..اما گلم من انقدر ستبقه سقط  رو داشتم  و کسی دلیلشو نمیفهمید واسم گیج کننده  بود ...انقدر تحقیق در مورد سقط ها کردم که میتونم  بگم که شما هم شاید دچار بارداریه پوچ شده بودین..این بارداری  تا یه  حدی ادامه  پیدا میکنه  حدشم همون هفت هفته  گیه...گلم  تینجا خانومها عقیده دارن  تا هشت هفتگی مادر  نره سونو گرافی  ولی  من تجربه ثابت کرده  هشت هفتگی  واسه گرفتن سونو  خیلی دیره چون امکان  داره جنین بخاطر مشکل انعقادی قبل  هشت  هفته  در رحم خفه بشه...و بنظرم بهترین موقع شش هفتگیه  شما هم باید تو همین هفته  ها واسه  گرفتن ازمایش اقدام  میکردید...؟حالا گلم شما الان بچه هم دارید؟ یعنی بعد اون سقط باردار شدین  یا خیر؟

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2738