2733
2734
عنوان

آبروم رفت 😟

| مشاهده متن کامل بحث + 14629 بازدید | 54 پست
تو رو خدا ازم دلخور نشو    ولی واقعیت اینه امه بچه ها اینجورین

نه عزیزم.دلخور نشدم.دیگه طبیعیه.کسی از بچه ها توقع نداره.

تاپیک شیمیایی شد گوشیم خاموش شد!  

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
منم شکمم نفخ میکنه پیششون ازشکمم صدامیادحالاوقتی تنهاهستمااصلاانگارچیری ب نام نفخ ندارمـ

بیشتر از استرسه که نکنه اینجور بشه.ولی بی هیالش شو خوب میشه.من یه مدت تحت فشار روحی روانی شدید بودم بخاطر همبن اینجور شده بودم.ایقد قرص ارامش بهش خ ردم و بی خیال شدم که خوب شدم.الانم که حامله ام کلا معدم ورم میکنه.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پیش هم عروسم و دوسنش پسر دوستش میخاستم بلنشم بادشکمم خالی شد دیدم هم عروسم قرمز شد بد ی چیزی به دوستش گف خندید خیلییی خجالت کشیدم اصن دست خودم نیود نمیدونم چطور در رف شبش خیلی گریه کردم الانم شبا اصن نمیخابم انقد ک بهش فکر میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭

2728
منم پیش هم عروسم و دوسنش پسر دوستش میخاستم بلنشم بادشکمم خالی شد دیدم هم عروسم قرمز شد بد ی چیزی به ...

ای بابا یه باد بوده دیگه بی خیال غصه نداره 

بهترین راهه پسنداز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من و مادرشوهرم تصمیم گرفتیم ..عضوخیرین حمایت از بانوان و خانواده های کم درآمد باشیم ...ینی من با خیرین میتوانم وام به نیازمندان بدم جالبتر اینکه هرموقع نیاز داشته باشم بدون قرعه کشی و بدون ضمانت و بدون سود وام گیرنده باشم .تنها راه برای پسنداز مخفی برای اکثر ما خانمهای خانه دار هست 
2738