2733
2734
وا انقدر تاپیک خیانت خوندین حالا ک یه زوجی انقدر باهم خوبن و ناراحتیشون همدیگرو اذیت میکنه و باالفاظ ...

اینم دید جالبیه عزیز، البته من توضیح دادم دلیلم چیه و چی بود،..

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
براي چي مسخره ميكنين كامنت ها با حال نبود مسخره كردن بود كه بايد جواب بدن از شما انتظار نداشتم

عزیز دید من فرق داشت، وگرنه منم صدرصد مخالف تمسخر و اینام...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم بارها برام پیش اومده بود که کسی رو مسخره کردم تا اینکه یه سوره رو قرآن خوندم که بدنم لرزید&n ...

عزیز دید من فرق داشت، وگرنه منم صدرصد مخالف تمسخر و اینام...

2728