2726
عنوان

فرشته ام پر کشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 6599 بازدید | 138 پست
سه ماهه سوم که شروع شد مداوم فشارخون بگیر بالاتر از ۱۳ نباشه وزن جنین مداوم هر دو هفته یکبار اندازه ...

عزیزم.اصلاازمایش نداده دکترم اسپرین برام تجویزکرده و هرشب یدونه میخورم.ممنون گلم.

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏
منم برگشتم سرکار هفته ای که تو خونه بودم خیلی گریه میکردم وسایلشو که میدیدم دلم اتیش میگرفت شوهرم وس ...

منم باید ای وی اف میکردم طبیعی باردار شدم هفته 15 باردار شدم سقط شد😭 فکر اینکه بازم مشکل دار بشم دیوونم میکنه شما بعدش طبیعی باردار شدی؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باید ای وی اف میکردم طبیعی باردار شدم هفته 15 باردار شدم سقط شد😭 فکر اینکه بازم مشکل دار بشم دی ...

بله طبیعی باردار شدم یکسال بعد به خودت فرصت بده مشکل سقط قبلیت پیدا کن ورزش کن روحیتو قوی کن بعد دوباره باردار شو خدا بزرگه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728