2737
2734
عنوان

قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 144168 بازدید | 5182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم ترین قانون شکرگزاری با حال خوب هست بصورت خودکارنعمات خداوند و سلامتی و شادی به سمت زندگی سرازیر میشه....منم ۲سال تو قانون جذب هستم خیلی چیزها یاد گرفتم و انجام دادم ولی تنها چیزی که هر روز روتین وار انجام میدم شکرگزاری تو دفترم هست حتی برای چیزهایی که ندارم...وقتی از خداوند تشکر کنی خوشش میاد و بیشتر بهت‌ میده 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
2728
نتیجه هم گرفتین

بله صد در صد و ابن و بگم خدا در زمان مناسب و جای مناسب و شرایط مناسب بهم داد 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟

ممنونم والا نه دوره ای شرکت کردم نه حرفه ای....فقط خودم با پشتکار خودم از همین نی نی سایت و گوگل و‌‌‌‌‌‌...سرچ کردم و خوندم ...خودم بعد کلی مطالعه و تحقیق و....سطح علمی خودم و بالا بردم بعد رفتم دوره پولسازی رایگان دکتر بصیری و گوش کروم و خیلی خیلی کمک کرد و خود فایل هاش انرژی بالایی داشت البته رایگان و تو گوگل بزنین میاد 

2738