2726
عنوان

خیلییی دلم میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 23 پست
من بعد عروسیم یکی دو سال بچه نمیخوام به کسی هم مربوط نمیشه بگه بیار یا نیار این بین من و شوهرمه کسی ...

منم میگفتم ۳سال ولی الان همش تنعام تو خونه 😣

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
تفاهم و كه بايد تودوران نامزدى ميفهميددارن يانه  نه بعدعروسى

ولی خیلیا اینجا بعد ازدواج شوهرشون عوض شد 

میگن خرش ک از پل گذشت اون روشونم نشون میدن 

زندگی زمانی میفهمی تفاهم هست ک بری زیر یه سقف 

اون وخته که باید ببینی کنار میان یا ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خیلیا اینجا بعد ازدواج شوهرشون عوض شد  میگن خرش ک از پل گذشت اون روشونم نشون میدن  ز ...

اينقدكه هولن واسه رفتن به خونه خودشون وگرنه بايد دوران نامزدى توحدى باشه كه شناخت كامل پيداكردازهم

حرفاى هركى نشون دهنده شعور اون شخصه
2728
منم میگفتم ۳سال ولی الان همش تنعام تو خونه 😣

عزیزم این مربوط به خودت و شوهرته به حرف مردم اهمیت نده اگه خودت میخوای انجام بده مردم برن واسه زندگی خوشون نظر بدن

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
زندگی خودتو بکن هرکس حرف زد بگو تا حالا هر چی برام میاوردین دیگه نیارید😂😂😂😂

اره والله بعضی ها یه جوری میگن چرا بچه دار میشین انگار اونا خرجشو میدن یکی دوست داره بیاره یکی هم دوست نداره هر کسی زندگی و نظر خودشو داره 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
اينقدكه هولن واسه رفتن به خونه خودشون وگرنه بايد دوران نامزدى توحدى باشه كه شناخت كامل پيداكردازهم

دروسته دوران نامزدی برا شناخته .اما تا تو زندگی نره چیزی معلوم نیس .البته من با اوناییم ک میگن نامزدی عقدمون خوب بودیم ..من یکی رو میشناختم ک دوران نامزدی عقدش خیلی گفت ک خوبه زندگیم .۶ ماه بعد عروسی طلاق گرفت 😕😕

بعدن گفت ک آره بعد ازدواج ازین رو ب اون رو شد