2726
كاش زودتر دست به كار ميشدين، سفيده تخم مرغ بهترين مرهمه، اگه زمان سوختگي بلافاصله بزنين نه تاول ...

همون لحظه روغن ارده کنجد زدم , روش نمک پاشیدم بعدم ترنجبین

یه بار دستم با تابه داغ سوخت درجا سفیده زدم ولی افاقه نکرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

صورت من یه بار با زود پز سوخت. پماد سیلور زدم سریع رفتم دکتر. دکتر حسابی دعوام کرد که چرا به صورتت سیلور زدی و گفت به صورت فقط باید پماد ویتامین آ چشمی بزنی ته سیلور نه آلفا و نه هیچ پناد سوختگی دیگه.

و اینکه نور به صورتت نخوره حتی نور مهتابی و لامپای کم مصرف.

2728
همون لحظه روغن ارده کنجد زدم , روش نمک پاشیدم بعدم ترنجبین یه بار دستم با تابه داغ سوخت درجا سفیده ...

عزيزم بايد تا يك ساعت  هر پنج دقيقه مدام روي لايه قبلي كه خشك ميشه يه لايه جديد بزنين تا اثر كنه.

هان مشو نومید چون واقف نِه‌ ای از سِرّ غیب ❤️ باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
وای عزیزم تاول هم زد?امیدوارم برای منم نمونه

اره تاول زد! تازه بارم پشت دستم سوخت که پشت دستم جاش موند آلوئه درا زدم کم رنگ شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞