2737
2734
عنوان

گرسنگی و ضعف شدید در دوران بارداری حالم خیلی خرابه بچه ها کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 209302 بازدید | 96 پست
اشکال نداره نگران نباشین من الان پسرم حدود 2 سالشه ولی وقتی که باردار بودم همیشه گرسنه بودم و گاهی ب ...

سلام عزیزم من الان هفته ۸ام هستم.به شدت ضعف دارم جوری که حالت غش بهم دست میده نمیدونم چیکار کنم شما چیکار کردین بهتر شدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من الان هفته ۸ام هستم.به شدت ضعف دارم جوری که حالت غش بهم دست میده نمیدونم چیکار کنم شما ...

دکترم بخاطر ضعف شدید و حالت تهوع برام سرم دکستروز۳/۳۳درصد

سدیم کلراید ۰/۳ درصد یک لیتری روتجویز کرده که توش ی آمپول b6 می ریزم و تزریق میکنم برای من که عالیه تقریبا باید هر هفته یکی بزنم برای بدنای مختلف شاید کمتر یا بیشتر بخواد،خودم هفته ۹ بارداری و از هفته ۵ بارداری میزنم

2728
وای دوستان منم اینجوریم خیلی حاله بدیه همین الان غذاخوردم انگار هیچی نخوردم معدم خالیه یعنی راهی نیس ...

تروخ ا منم از شدت ضعف دارم میمیرم..یوقتایی گریه میکنم ازضعف...هفته ۷ م هستم...شما تا چند وقت اینجوری بودی

سلام خانوما...منم از هفته ۶ حالت تهوع شدید گرفتم به حدی که همش زیر سرم بودم ولی حالم اصلا خوب نمیشد...رفتم بیمارستان با اینکه که کرونا بود بستری شدم...امپول های دمیترون میزدن...حالم کلی تغییر کرد من توی ۲هفته ۳ کیلو وزن کم کرده بودم...ولی این امپول ها خیلی خوب بود...پیشنهاد من اینه اگه حالت تهوع های شدید دارین که قرص هم تاثیر نداره بستری بشین...دکترم هم امپول برام تجویز کرد که هفته ای بزنم...حالا تهوع کمتر شده ولی به شدت ضعف دارم نمیتونمم خیلی غذا بخورم و واقعا اذیت میشم...