2726
عنوان

خانمایی که ناباروری داشتن و با معجزه بارور شدن بیان انرژی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 46756 بازدید | 322 پست

تو  موضوع  نازایی بر اساس تجربه شوهر من که با این مشکل مواجه بود و اسپرمش ضعیف بود  و رگش خشک شده بود که رفتم پیش یک دکتر که روسی هم بود گفت شیربز و دنبالچه بز  برای مدت چهل پنج روز  که واقعا جواب گرفتیم فوق العاده بود البته نکته ای که هست باید از جای معتبر و ارگانیک بدون بسته بندی  که مزرعه بز مروگل اطراف تهران که مربوط به یک دکتری هست  عالی است که توصیه می کنم فقط سرچ کنید مزرعه مروگل آدرس و لوکیشن میاد

بچه ها مشکل نازایی دارید  تخمک اهدایی مطمعن میخواین جنین اهدایی میخواین فقط ب خانوم کاشی زاده زنگ بزنید تو نازایی حرف اولو میزنن تهران کار انجام میدن بقدری این خانوم دستش سبکه ک حد نداره بدون اینکه تک  نوبت بمونی انجام میده  اگه رفتید پیشش کار انجام دادین منم دعا کنی

این ماه اقدام کنی ماه بعد بارداری 09913995913

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام به همه ی مامانای حال و اینده!من خیلی اتفاقی این تاپیک و دیدمو دونه به دونه شو خوندم و واقعا موهای بدنم سیخ شدن،چون بنظرم خیلی تاپیک پربرکتی اومد دلم خواست پیام بزارم تاشاید قسمت منم بشه و یه روزی بیام از معجزه بارداریم بگم ان شاالله خدا منم قابل بدونه و برام معجزه کنه

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،