2726

سلام عزیزم، من خیلی شیر نداشتم، ولی الان پودر شیر ببمام می خورم، راضی ام به افزایش شیرمم کمک کرده، من تا 6 ماهه پیش شیرم کم شده بود خیلی ناراحت بودم کلی پرس و جو کردم و فهمیدم برای مامانای شیرده یه پودرهای شیر غنی شده ای وجود داره که ویتامینای مورد نیاز بدنشون رو تامین می کنه و کاستی ها و کمبودهای ویتامینی رو از بین میبره و چون مایع هم هست روی میزان شیرمم تاثیر مثبت داشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص افزایش شیردهی رو کی تجویز میکنه ثکتر متخصص اطفال یا دکتر متخصص زنان؟ بعدش قرص افزابش شیردهی چی ...

من رفتم از داروخانه شیرافزا بخرم داروخانه گفت به جای شیر افزا این پودر رو بخر، الان که خریدم و میخورم واقعا تاثیرشو میبینم.

2728
سلام به همه دوستان مقدار شیر من خیلی خوب بود. اما چند روزه که نی نی ام طعمشو دوست نداره گفتم شاید از ...

سلام عزيزم بادوم زميني شيرو شيرين ومقوي ميكنه مصرف رازيانه ام شيرو زياد ميكنه 

سلام مامان های مهربون ... اول از همه بگم که من دختر هستم ولی دونه دونه هر چی نوشتین برا افزایش شیر یادداشت کردم و امیدوارم من هم روزی مثل شما ها مامان بشم میدونم این تاپیک خیلی خیلی قدیمیه ولی برای مامانای جدید که دنبال راه کار برای افزایش شیرش میگردن برا دلبندشون من هم چیزهایی که از مامانجونم شنیدم که برا افزایش یا کاهش شیر کمک میکنه بگم یکیش طالبی هست آش آبگوشت ... بعد هم سعی کنین از قرص جلوگیری استفاده نکنین زمان شیردهیتون چون خشک میکنه به شدت شیر مادر رو امیدوارم من هم راهنمایی کرده باشم برا مامان ها با وجود دختر بودنم ... آهان در ضمن سعی کنین شیرتون رو بیرون نریزین یا مواظب باشین جای مردار نریزه شیرتون که اون هم باعث قطع شدن شیر میشه ان شاالله همه تون با راحتی و لذت به دلبنداتون شیر بدین 

شهزاده و پرنسس
دلستر خیلی موثره و یکی دیگه آب جو, طرز تهیه اش اینطوریه که یه قاشق غذاخوری یا بیشتر جو کامل ( منظورم ...

عزیزم برای آبجو از جو ترش باید استفاده رد یا جو شیرین؟ اگه بلغور جو باشه ایراد نداره یا حتما باید جو درسته باشه؟

دکتر میر حسین کاظمی:

🟡افزایش شیردهی مادران 

♦️بدون هیچ گونه عوارض و کاملا گیاهی

♦️افزایش مقدار و توان شیردهی در مادران شیرده ، جلوگیری از ریزش مو در خانم های شیرده و تقویت کننده ی سیستم ایمنی بدن 

دکتر میر حسین کاظمی 

متخصص طب مکمل

شماره تماس :

09367461816

سلام فقط و فقط شیر بز کافیه خواص شیر بز رو رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید بهترین دارو برای کم خونی، آلرژی، دیابت ، سیستم ایمنی و هزار چیز دیگه هست اگه تهران هستید یه مزرعه اطراف تهران هست که همه فصلها شیر داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش می اد  بخصوص برای فشار خون بالا بهترین درمان هست اما سعی کنید از مزرعه تهیه کنید چون در فروشگاهها دارای مواد نگهدارنده