2726
عنوان

تاپیک مفید و کاربردی لطفا همه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 158149 بازدید | 1091 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی من یک سوال دارم یعنی ماش وعدس رابذارم یک روزخیس بخوره وآب راچندبارعوص کنم بعدباهویج چرخش ...

سلام عزیزم 

ماش و عدس رو همینطوری چرخ کن بذار فریزر نمیخواد بپزی 

هویج رو لازم نیست چرخ کنی 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

منم پسرم خرما نمیخوره براش توپک درس میکنم.ب این ترتیب ک پوست خرما رو میکنم تو ی تابه کره میذارم آب شه خرمارو میریزم توش و تفتش میدم تاکره ب خرد خرما بره شعله رو خاموش میکنم بعد ی خرده کنجد و پودر بیسکوییت مادر اضافه میکنم تا وقتی ک دیگ ب دست نچسبه.بعد گردش میکنم و میدم پسرم بخوره

ای جانم  چه عالی ممنون❤❤❤ نوش جان پسر گلمون😘😘❤❤

خانومي عدس و ماش رو كه خيسونديم بعدش بايد كامل خشك شه تا اسياب كنيم؟چون من كامل خشك نشده بود اسياب كردم خمير شد اصلا خوب نشد

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
خانومي عدس و ماش رو كه خيسونديم بعدش بايد كامل خشك شه تا اسياب كنيم؟چون من كامل خشك نشده بود اسياب ك ...

سلام عزیزم 

من وقتی نیمه خشک میشد همراه با گوجه و هویج می ریختم توی مخلوط کن 

اره خمیری میشه اما چون کاملا همشون له شدن جذب بدن بچه میشه و هضمش هم برای بچه خیلی راحتتره

بعد بسته میکردم میگذاشتم توی فریزر و هربار یه بسته رو می ریختم توی سوپشون 

البته کوتاه مدت مثلا درست میکردم واسه ۱۰ روز بعد دوباره درست میکردم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**