2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه عزیزم 😕یعنی اینقد فشار روت اورت ک همچین تصمیمی گرفتی

خوب افسردگی داشتم همش تو ذهنم بود تا روزی که عملیش کردم الان ک فکر میکنم میبینم همچینم غیرقابل تحمل نبود مشکلاتم

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2728
خوب افسردگی داشتم همش تو ذهنم بود تا روزی که عملیش کردم الان ک فکر میکنم میبینم همچینم غیرقابل تحمل ...

اخه انشالله ک افسردگیت برطرف شه بهتر بتونی تصمیم بگیری😍

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
اخه انشالله ک افسردگیت برطرف شه بهتر بتونی تصمیم بگیری😍

ممنون عزیزم😘😘😘❤

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
اخرین و بزرگترین گندی ک زدی هنوز کسی ازش خبر نداره چیه

گند

اخریش

اممم... یه کیلو ارد از دستم ول شد کف اشپزخونه😓

ولی همه فهمیدن

همین بود فکر کنم😓

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم