2410
2553
ممنونم ک امشب باهات حرف زدم داشتم میپوکیدم داستانش مفصله  همیشه گذشت کردم ولی امشب  دارم م ...

میدونم همیشه همه چی اونجوری نمیشه که مافکرشو میکنیم

همه هم همیشه باب میل ما رفتار نمیکنن

من خودمم از دست مادر و خواهر شوهرم کشیدم ولی کاری جز صبر کردن ندارم

انشالا خدا دل توام آروم کنه

موفق باشی عزیزم

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
اخه نوشته میخوای باهاش حرف نزنم. خانومه نوشته خرف بزن ولی کم عین این میمونه بگی خیانت بکن ولی کم!!! ...

اره ولی متوجه اشتباهش شده انشالا به زودی مشکلش حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت زیر نظر زنش،خیالشم راحت طرف ببینه مشکلی نیست،حالم خراب شد نصفه شبی

چ خیانتی ای بابا

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2720
من گزارش نزدم ولی فک کنم دروغ بود اگرم نبود زندگیشون زندگی نبود ب درد نمیخورد

ممنون بابت نظر مفیدتون😑😑😑عجب اشتباهی کردم ای خدا

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
بنظر منم یه زن باید ناقص العقل باشه که اجازه بده شوهرش با زنی دیگ در ارتباط باشه اگه واقعا ارتباط ک ...

😑😑واقعا شعورتون زیر خط فقره جالبه بهم اطلاع دادین ک بیام این توهینا رو بخونم ؟خدا شفات بده

فک کنم دیگه بنده خدا پشت دستش داغ کنه تاپیک بزنه..ولی بنظر من زن مطلقه وگرم گرفتن ودر لفافه اسلام صیغه وتااااماااام

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌
😑😑واقعا شعورتون زیر خط فقره جالبه بهم اطلاع دادین ک بیام این توهینا رو بخونم ؟خدا شفات بده

شما که به اشتباهت پی بردی

من گفتم اگه یه زن به شوهرش همچین اجازه ای بده ناقص العقله

2714
چ خیانتی ای بابا

😄😄😄😄

ما حرصمون گرفت این تایپیک باعث شد بیایم اینجا خودمونو خالی کنیم فقط چون دلمون واسه هم جنسمون سوخته‌،خندم گرفته اومدی خوندی،ولی واقعا خوب جواب دادی به خدا،باور کن همه از سر ناراحتی بوده،ان شالله که حل میشه وچیزی نیست،شرمنده توروخدا اگر لحن بد بوده

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم
😄😄😄😄 ما حرصمون گرفت این تایپیک باعث شد بیایم اینجا خودمونو خالی کنیم فقط چون دلمون واسه هم جنسم ...

ن مشکلی نبود اصلا صبح شوهرم گوشی داد از دستم هم بلاک کردم هم مسدود هم پاکش کردم شناره رو