2726
عنوان

شوهرم به شدت دچار تبعیض جنسیتی مثبت هست!

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 22 پست

موافقم عزیزم 

حمایت کردن خوبه 

اما اینکه همه کارای ما رو بکنن 

آدم بی اعتماد به نفس میشه و همش نیاز به یکی پیدا میکنه 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

دقيقا شايد نزديك به ٥٠درصد خانم هاي كشورمون اينجوري هستن 

من هم تهران كارمند بانك بودم هم اصفهان 

حتي بلد نيستن يك فرم واريز و برداشت پر كنن با ٣٠سال سن 

بعد هم خودشون كاملا خجالت زده هستن بنده خداها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم‌چی میگی استارتر واقعا بده.من خودم مستقل بودن و روی پای خودم ایستادن رو دوست دارم 

ولی همسرم هم برعکس همسر شماس .خیلیییی اصرار داره که کارامو خودم انجام بدم و الآن دیگه به قول معروف برای خودم مردی شدم.

بابام تعجب میکنه وقتی میگم این کارا رو خودم تنهایی انجام دادم چون تا وقتی خونه بابام بودم شدید وابسته بارم آورده بودن اصلا اعتماد به نفس نداشتم

دخترم زندگیمه🌹
دقيقا شايد نزديك به ٥٠درصد خانم هاي كشورمون اينجوري هستن  من هم تهران كارمند بانك بودم هم اصفه ...

انقدر که انجام ندادیم

اگه بزارن خودمون دوبار اشتباه پرکنیم یاد میگیریم بعدش

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2728
میدونم‌چی میگی استارتر واقعا بده.من خودم مستقل بودن و روی پای خودم ایستادن رو دوست دارم  ولی ه ...

واقعا حمایت زیاد اعتماد به نفس آدم رو میگیره

من الان خیلی دارم رو خودم کار میکنم و خیلی بهتر شدم ولی باز از خیلیا عقبم از خیلیا

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
انقدر که انجام ندادیم اگه بزارن خودمون دوبار اشتباه پرکنیم یاد میگیریم بعدش

دقيقا حق با شماست

خوبه كه الان به فكر خودت هستي و ميخواي مستقل كارهاتو انجام بدي 

بعضي ها هنوز اعتقاد دارن كه اين كار ها زنونه نيست و اصلا نبايد ياد بگيرن

دقيقا حق با شماست خوبه كه الان به فكر خودت هستي و ميخواي مستقل كارهاتو انجام بدي  بعضي ها هنو ...

اوف... هر چی کشیدم من از این جملست این کارا دخترونه نیست بده من برات انجام میدم!

واقعا حمایت زیاد اعتماد به نفس آدم رو میگیره من الان خیلی دارم رو خودم کار میکنم و خیلی بهتر شدم ...

درست میشه عزیزم.فقط کافیه مستقیم به همسرت بگی که چی میخوای و مقاومت کنی.چندبار که ببینن واقعا میتونی دیگه کم کم عادت میشه براشون

دخترم زندگیمه🌹