2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
از دستمال مرطوب استفاده نکن..پنبه رو با آب گرم خیس کنی بهتره..دستمال مرطوب حساسیت میده به پوست نازش. ...

خدا حفظش کنه گل پسرت رو ⁦❤️⁩

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من فروردی ۱۳ پریدشدم ماه قبل ۹ پرید شدم دوره پریدم ۲۵ روزست اما چند روز پیش ی لک داشتم رو شورتم بادردزیزشکم فکر کردم پرید شدم اما دیدم خبری نیست هنوز پرید نشدم امکان داره باردار باشم ماه قبل عکس رنگی گرفته بودم 

2728

سلام عشقای من اومدم عیدو تبریک بگم امیدوارم خداوند بهترین هارو براتون رقم بزنه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
سلام شما بابل هستی؟؟😊 خوشحالم من دکترم مانیا امیری هست ان شالله بیمارستان بابل کلنیک زایمان میکنم ...

سلام عزیزم از دکتر امیری راضی بودی؟ایشون توی بیمارستان دولتی زایمان انجام نمیده؟

2738
سلام بچه ها کسی هست دلم براتون تنگ شده

سلام عزیزم منم یهویی اومدم ببینم چخبر 

فقط سکوت شده گروهمون.....

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

سلام

روزها چه زود گذشت

اول این تاپیک من هنوز مطمین نبودم باردارم یا نه 

خداروشکر الان یه دختر دارم که با دنیا عوضش نمیکنم

اینجا هم خوب بود دوستی هایی شکل گرفت که 

من‌خودم خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

خداروشکر 

اما چه زود هم انسان فراموش میکنه چقدر بی وفا بودن بعضی ها این مدت😒

خلاصه زندگی دیگه

انشالله که‌همه درگیر خوشی های زندگی باشن🌹

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
سلام روزها چه زود گذشت اول این تاپیک من هنوز مطمین نبودم باردارم یا نه  خداروشکر الان یه ...

چقدر زود بچه هامون بزرگ شدن.الان دیگه 4 ساله شدن. انشالله همه بچه ها زیر سایه پدر و مادر سلامت باشن. 

خدایا مرسی  

منم اومد سری بزنم به اینجا به یاد قدیممممممممم