2726
عنوان

تاپیک سامان - سپهر-دلیناز

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ارمیا قاسمی رو گذاشته بعضیا ک گفتن زشته

خلاصه شنیدم عکس ارمیا قاسمی و چندتا عکس نتی گذاشته واقعا برام عجیبه چرا بعضیا انقد زود باورن و عقلشونو دست یکی میدن که فقط میخواد مردم بهش توجه کنن

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2728
خلاصه شنیدم عکس ارمیا قاسمی و چندتا عکس نتی گذاشته واقعا برام عجیبه چرا بعضیا انقد زود باورن و عقلشو ...

فقط اوناییکه گفتن  زشته  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
بگو دیگه بعد اینکه میرن دکتر زنان چی میگه بعدش چی میشه

خب ب سامان میگه سالمم اونم میذاره میره بعدم بش میگه دیگه نمیام سراغت برو پی کارت اینم ی تیغ برمیداره بره جلوش رگ خودشو بزنه بقیشو نگف

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
فقط اوناییکه گفتن  زشته    

بخدا مغزم داره سوت میکشه چرا انقد زود باورن  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

خلاصه :

سپهر همش میرفت میومد این دختره هم عاشق سپهر بود سامانو گذاشته بود تو آب نمک.بعد سامان سپهرو دختره رو دید قهرو دعوا بعد سپهر رفت خارج.سمان گفت بخشیدمت و خواستگاری ولی بعد یه مدت سامان خیانت کرد.گفت تلافی کردم تو باید باهام بخوابی و کلی عکس و فیلم حین رابطه از دختره ضبط کرد.بعد رابطه داشتن ولی دختره بک... خیلی اسیب ندید.بعد سامان گفت برو پی زندگیت ولی دختره رفت جلو سامان رگشو زد ولی کم بود نمرد.بعدش کات فور اور.بعد سامان معتاد شد الانم دختره با یه پسر خررررررپول که سه تاماشین بالای 200 میلیون داره نامزده و خیلی خوشبخته.پدرو مادر پسره فوت شدن و خواهرای پسره همه دکتر و مهندس.

قصه ی ما به سررسید ولی ما در حسرت عکس سامان و سپهر سوختیم

خلاصه : سپهر همش میرفت میومد این دختره هم عاشق سپهر بود سامانو گذاشته بود تو آب نمک.بعد سامان سپ ...

دستت طلا. خدا خیرت بده که تعریف کردی. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.