2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317478 بازدید | 33785 پست
چطوری کوتاه نیومدی؟ ؟ میشه مثال بزنی؟ چطور میشه بدون بحث و دعوا کوتاه نیایی و حرف حرف تو بشه؟؟ شوهر ...

درود عزیزم 

تاپیک منو بخون داستان زندگیم هست 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم .من خیلی مشکل دارم تو زندگی میشه راهنمایی کنید ، من شوهرم بهم خیانت کرده در حده دو سه بار ...

خواهر من خیلی با همسرش داستان داشت تا طلاقم رفت یه خانومی براش معجزه کرد اسمش یلداس ۰۹۲۲۴۹۴۳۲۳۷ شوهرش زیرو رو شده گوش شیطون کر

ایشاللا گره از زندگی همه باز بشه 

2728

سلام رویا جان و گلبوته جان لطفا منم راهنمایی کنید قبل عید با شوهرم سر زن برادرش و برادزش دعوا کردیم من خیلی حرف های زشت به اونا و شوهرم گفتم چون بهم گفت تو گدا هستی   از اونموقع شوهرم میگه فقط طلاق دلم ازت شکسته ولی من دوسش دارم و بچمو دوس دارم منم خیلی اخلاقای بدی دارم سعی کردم ترکشون کنم الان ۴روزه شروع کردم با این تاپیک  ولی اون بهم پیام داده دیگه دوست ندارم بهت حسی ندارم ما همیشه تو گفت گو همو عشقم صدا میزدیم موقع خاب دوست دارم میگفتیم ولی اون دیگه اصلا اینارو نمیکنه ولی رفته بودیم خونه عمش از دور بوس فرستاد برام و اونروز بعدکلی دعوا گفت دوست دارم  ولی دیشب رابطه داشیم بعدش همیشه نازم میکرد بوس و میگفت بیشتر از همه دوست دارم ولی دیشب هیچی نگفت و موقع رابطع احساس کردم با نفرت یا اون حرفام یادش میفتاد نگام میکرد فقط اخرش رفتم اتاق لباس بپوشم اومد بغلم کرد بوس کرد  

گیج شدم کلی نمیدونم دوسم داره یانه 💔من چجوری باهاش رفتار کنم تا دوباره عاشقم بشه   هروقت هرکجا میگفتم حتی اگه پولی نداشت میبرد ولی الان هرجا میگم باذاین که داره نمیبره من اگهدقبلا بود دعوا غر غز میکردم ولی الان خیلی اروم باهاش برخورد میکنم اونم دیروز میگفت اره کاش میرفتیم بعدا میریم واقعا حال ندارم امروز

و این که همیشه اگع خودش هم مقصز باشه همیشه منو مقصر میدونه و باید من برم منت کشی