2410
2553
عنوان

اشپزا کدبانوهاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست
اره بزار زیرشو کمکم کن هیچیش نمیشه  من دیشب پاچه گذاشتم برای صبحونه همیشه میزارم هیچیش نمیشه

چند ساعت گذاشتی؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اصلا بذارش واسه شام😁

نمیخوریم اخه شام انگار چربه خیلی 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
چ کاریه،من فردا ناهار مهمون دارم و ابگوشت ساعت ده میزارم زود پزتا یک اماده اس خیلیم خوچ مزه

😫😫😫😫قربون دستت یه کاسه ماله ماهم بیار بذار من راحت بگیرم بخوابم

اکثرا ۱۲ ۱ میزارم تا ۸ ۹ صبح ولی امروز تا هفت گذاشتم چون عجله داشتیم واسه خوردنش😋

ابشو زیاد گذاشتی؟؟؟سر زدی بهش؟؟من بخوابم بیهووووشما

2714
😫😫😫😫قربون دستت یه کاسه ماله ماهم بیار بذار من راحت بگیرم بخوابم

باوشع ولی ماشالا تنبلیاااا،من شاغلم ساعت ده شب اومدم خونه و شامو خوردم بکوب شروع کردم خونه تمیز کردم تاالان فرداهم هشت پامیشم ،تو زورت میاد پاشی نهار بزاری خخخ

اقا از اتاق فرمان اشاره میکنن مثل اینکه لوبیا نداریم اسوده بخوابید 

باوشع ولی ماشالا تنبلیاااا،من شاغلم ساعت ده شب اومدم خونه و شامو خوردم بکوب شروع کردم خونه تمیز کردم ...

بابا دست مارم بگیر ظرفای شاممو نشستم هنوز😫😫

ابشو زیاد گذاشتی؟؟؟سر زدی بهش؟؟من بخوابم بیهووووشما

توی قابلمه متوسطم گذاشتم آبشم از لبش دوبند انگشت خالی بود ولی زیرشو خیلی کم کرده بودم آبش زیاد کم نشده بود رو کوچکترین شعله گازت بزار احتمال سوختنش خیلی کمتره زیرشم کم کن مثل دم کردن برنج ولی حتما یه کم ظرفت نسبت به موادت بزرگتر باشه 

💏