2410
2553
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499365 بازدید | 57000 پست
سلام گلم ، نه هنوز ، تازه یک ماهه برای بارداری رفتم سراغ قانون جذب، اما خییییلی بهش خوشبینم، به خدای ...

چه خوب که زود جواب دادی😍من مامانم‌نازایی داشته و‌ بعد چندین سال منو دنیا اورده،الان ازدواج‌کردم‌میترسم منم اونطوری باشم،ابن‌باور شده و طلق قانون جذب میدونم برام اتفاق میفته‌ هزینه اینکه برم دکتر و متوجه بشم سالم هستم یا ن رو هم ندارم🤦‍♀️

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
چه خوب که زود جواب دادی😍من مامانم‌نازایی داشته و‌ بعد چندین سال منو دنیا اورده،الان ازدواج‌کردم‌میت ...

اصلاً خودتو با مادرت یا هر کسی که میشناسی و نازایی داره مقایسه نکن،  منم متاسفانه سر بارداری دومم همش دفترچه بهداشتمو نگا میکردم ، اونجایی که نوشته سقط ، به این فکر میکردم برای  بعضی زنها جلوش نوشتن ۱ یا ۲ ،  تو دلم میگفتم چه خوب که برای من اینطوری نمینویسن ، اما اونموقع نمیدونستم کائنات حرف ن در آخر افعال رو مث همون (نمینویسن : مینویسن) به خودمون انعکاس میده🤦 

اما الان بیشتراز همیشه امیدوارم ، همش میگم خدایا باید دوباره بهم بچه سالم بدی ، زودم میخوام😃

به لطف خدا به زودی منم  تیکر بارداری میگذارم 😍خدایاشکرت خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست جونیا.

خوبید خوشین؟ 

بیایین از خودتون بگین. اونایی که بچه دار شدن زندگی با بچه چطوره؟ اونایی که قراره بزودی مادر بشن فعلا چیکارا میکنن؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
اصلاً خودتو با مادرت یا هر کسی که میشناسی و نازایی داره مقایسه نکن،  منم متاسفانه سر بارداری دو ...

عزیزم شما باردار شدی....منم‌برای دومی اقدامم خیلی وقته😟

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2720
عزیزم شما باردار شدی....منم‌برای دومی اقدامم خیلی وقته😟

نه هنوز.....   خدا خودش خوب میدونه که چی میخواییم به وقتش سورپرایزمون میکنه مطمئن باش❤️

به لطف خدا به زودی منم  تیکر بارداری میگذارم 😍خدایاشکرت خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

سلام دوست عزیز

من چند ساله منتظرم یه بار از طریق ای وی اف باردار شدم و متاسفانه سقط شد الان دوست دارم روی باور و فکرم کار کنم لطفا منو راهنمایی کنید

اگه ممکنه لینک گروه تلگرامتون رو برام بزارید

2714
سلام گلم  شما هم با قانون جذب باردار شدید?

بله عزیزم و الان پسرم در آستانه ۴ سالگیه

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
سلام دوست عزیز من چند ساله منتظرم یه بار از طریق ای وی اف باردار شدم و متاسفانه سقط شد الان دوست دا ...

https://t.me/NiniSaz

سلام میشه منو هم توگروه عضو کنید  اگر هنوز گروه دارید یا این تاپیک رو چک میکنید ممنونم

دوستایی که توی گروه عضو هستید  میشه منم ببرید داخل گروه؟ هنوز گروه فعاله یا تعطیل شده  ...

ممنونم که برام لینک فرستادی ولی من باردار شدم و هفت روز دیگه پسرم رو بدنیا میارم 

الهییییییییییی دامن همتون سبز به فرزندان زیبا و سالم و شاد از هر جنسی که میخوایید 

ممنونم که برام لینک فرستادی ولی من باردار شدم و هفت روز دیگه پسرم رو بدنیا میارم  الهییییییییی ...

مبارکه عزیزم ، ان شاءالله به سلامت به دنیا بیادو  بغلش بگیری 🏵️

2706