2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499943 بازدید | 57001 پست

استارتر کجایی حالت خوبه؟

خداروشکر که کسایی که منتظر بودن باردار شدن 

ان شاءالله منم به سلامتی و به زودی باردار بشم

توکل بر خدا

خدایا ان شاءالله میشه من به زودی بچه ی خودمو که سالم و صالح و زیبا باشه به دنیا بیارم و به سلامتی و خوشی بغلش کنم؟ میشه بچه خودمو ببینم؟ دستاشو لمس کنم؟ بزرگش کنم خوب تربیتش کنم؟🥺🙏🏻    ان شاءالله من به زودی،یعنی همین امسال، به سلامتی و خوشی و به راحتی باردار میشم و جواب آزمایش خون بارداریم مثبت میشه و کلی خوشحال میشم و 9 ماه بارداری رو به سلامتی و خوشبختی و به راحتی می گذرونم چون من به لطف و مهربونی خدا امید دارم 💝 الهی آمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲🏻🌹🌸🌸💙💙.رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین.     خدایا خودت گفتی ازم کم نخواین زیاد بخواین و از یه طرف دیگه هم گفتی اگه صدام بزنین چیزی رو که بخواین بهتون میدم... حالا من امسال یه بچه سالم و صالح و باهوش و خوشگل و خوش قدم و پر روزی و خوش شانس با طول عمر زیاد و مهربون و صبور و سفید و یه خورده تپل و ناز و بامزه و شیرین میخوام ازت.بسم الله... ان شاءالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤🎀🌹
و اما قوانين ورود به تاپیک: 1) اینجا همه شاد و خوشحالن و از مامان مثبت استفاده میکنن کلماتی مثل بی ...

سلام عزیزم میدونم خیلی سال گذشته...اتفاقی دیدم تاپیکو...خیلی دلم شکسته بود امروز اخه...چندساله اقدام دوم هستم سنم بالا....میدونی میگم همیشه معجزه ها واسه بقیه هس نه من....انتظار طولانی منو تبدیل به یه آدم نا امید و دلشکسته کرد...دخترم نه سالشه آرزوشه خواهر بشه خیلی تنهاس از پیش دبستانش اقدامم...خودمممم واقعن یه نی نی میخام....یعنی میشه منم باردار بشم....آجی برای من نا امید هم دعا کن هم توصیه ای داری...تو این تاپیکی که بچه ها بودن بودن کسایی که نا امید باشن و واقعن با جذب به نتیجه رسیده باشن...ممنون منم کمک کنی

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘