2726
عنوان

عوارض لیزر موهای زائد😱😨😰

| مشاهده متن کامل بحث + 137066 بازدید | 54 پست

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره ۳ تا طول موج داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢 اینا دستگاهشون اصلا سوختگی نداره👍

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم قشنگ چند درجه روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

اگر مشکل هورمونی یا تیروئید دارید زیر نظر پزشک دارو مصرف کنید حتما جواب میگیرید👌

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عزیزم اوقاتتون بخیر کلینیک زیبایی درسا را اگر در گوگل سرچ کنید و حتی با شماره تلفنی که درج میکنم تماس بگیرید همه اطلاعات لازم مثل آدرس و لوکیشن و صفحه اینستاگرام و وب سایتشون در اختیارتون قرار میگیره که میتونید توی ورکشاپ ها و کلاسهای آموزشی ثبت نام کنید و مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی دریافت کنید و در مطب های زیبایی شروع به کار کنید هم به شکل عملی و هم تئوری باهاتون کار میکنن و برای لیزر موهای زائد، بوتاکس و فیلر و ژل لب و واحد های زیبایی بهترین مربی و تجهیزات رو دارن و همه سر فصل ها باهاتون کار میشه برای اطلاعات بیشتر میتونید با مدیر داخلی درسا صحبت کنید.

09128131759

درود دوست عزیز
من خودم کلینیک ویستان لیزر انجام دادم هیچ مشکلی نداشته برام
البته شنیدم میگن کسایی که سابقه سرطان دارن بهتره انجام ندن
حالا شما بهتره یه کلینیک خوب برای مشاوره برید یا تماس بگیرید
مقاله‌هایی ام که درباره عوارض لیزر موهای زائده مطالعه کنید
این مقاله که لینک کردم خیلی کامله، توضیح داده که چه کسایی‌ام  که واسشون مضره لیزر انجام ندن، همین اینکه می‌تونید ازشون مشاوره بگیرید.
امیدوارم که جواب بگیرید

2728
من۶جلسه تاالان رفتم واسه صورت خیلی خوب شدم تا۸جلسه بایدبرم مشکلی هم نداشتم خداروشکر بیکنی هم میخوام ...

سلام عزیزم شما لیزر رفتی؟میدونم پیامتون واسه چند سال پیشه،میخواستم بدونم الان راضی هستین و مشکلی واستون پیش نیومد؟من میخام برم خیلی میترسم از عوارضش خدای نکرده در آینده واسم مشکلی پیش نیاد.

من تا الان ک عوارض خاصی ندیم و راصی ام

سلام عزیزم وقتتون بخیر پیامتون واسه چند سال پیشه میخواستم بدونم شما الانم از لیزری که انجام دادین راضی هستین؟خدای نکرده عوارض نداشتین؟من میخام برم ولی از عوارضش میترسم

سلام عزیزم شما لیزر رفتی؟میدونم پیامتون واسه چند سال پیشه،میخواستم بدونم الان راضی هستین و مشکلی واس ...

سلام گلم،نه برای من جواب نداد،اللن پرمویی شدید دارم متاسفانه ،من تنبلی تخمدان دارم 

لیزر برام هیچ فایده ای نداشت فقط پورنو ریختم دور 

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

سلام

خانم دکتر زهرا پوست اصفهان بیان می کند عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد که بصورت نادر رخ می دهد شامل موارد زیر است، ایشان می گوید در کل لیزر موهای زائد یک روش درمانی ایمن محسوب می شود.

1. سوختگی شدید و آسیب جبران‌ناپذیر به پوست
  2. تغییر دائمی رنگ پوست
  3. آسیب به چشم در صورت عدم استفاده صحیح از محافظ چشم

سلام.من دوسال وخورده ست دارم میرم.شهریار.مرکزلیزراسکارلت.خیلی کارشون عالی.با دستگاه الکس میزنم جدیدشوآوردن که خنک کنندگیش بالاست.هیچ عوارضی نداره.سوزش اصلانداره.هرسوالی داری ازشون بپرسی راهنمایی کامل میکنن.هرچی موهات ضخیم ترتاثیرش بیشتر.من صورتمم میرم.برای تاثیربهتربایدمرتب بری حرفاشون وگوش کنی.من الان فقط برای لکه گیری میرم.یعنی هرجاموهاش دربیاد فقط اونجارومیرم.اینترنت هم اطلاعات داره.هیچ خطری نداره اشعه ای داره که فقط روی ریشه موتاثیرداره.اگه جای خوب بری سوزش نخواهی داشت.چون کسی که تازه رفته درجه پایین میزنن به مرور درجه روبالامیبرن.که بازم حسی نداره.