2737
2734
عنوان

خانما چطوری مزاجم خوب بشه ؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 33 پست
نه کم تحرکی برای همین کار نمیکنه .داروی های طبیعی بخور مثل الو . اگر جواب نداد دارو مصهل بخور . انشا ...

مرسی اره پشت میز نشین هستم تحرکم خیلی کمه چشم بازم ممنون

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انجیر خشک و آلو بزار تو آب، هم آبش و بخور هم خودشو. دم نوش چای سبز و برگ سنا. البته سنا به تنهایی خی ...

چشم مرسی از  همراهیت

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728