2726
عنوان

پیچیدن بند ناف دور گردن جنین کساییکه تجربه دارن لطفا....

| مشاهده متن کامل بحث + 190159 بازدید | 74 پست
سلام...من‏ ‏موقع‏ ‏زایمان‏ ‏متوجه‏ ‏شدم‏ ‏که‏ ‏یک‏ ‏دور‏ ‏پیچیده..البته‏ ‏زایمانم‏ ‏طبیعی‏ ‏بود‏ ‏وخ ...

سلام چی شد که بند ناف پیچیده بود، من دیشب آ. مدم خودم بکشم بالا تر یکم، یه درد بدی حس کردم احتمالش هست بند ناف بپیچه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چی شد که بند ناف پیچیده بود، من دیشب آ. مدم خودم بکشم بالا تر یکم، یه درد بدی حس کردم احتمالش ه ...

نه بابا فكر نكنم منم كلي وول ميخورم هي ازين پهلو ميشينم ب اون پهلو ميشم خدا كنه هيچيشون نشه 

سلام خانوماي گل

من هفته ٢٤ هستم

الان چند روزه وقتي ميخوام به پهلوي راست بخوابم ، نافم كشيده ميشه و دردم مياد

به طور مداوم هم نميتونم به چپ بخوابم، بدنم خواب ميره دردم مياد

چند روزه هم احساس ميكنم بچم حركاتش كمتر شده

يعني ناف ممكنه دورش پيچيده باشه و كوتاه شده باشه كه باعث كشيدگي و درد من ميشه و هم باعث كم شدن حركات بچم؟

وقت دكترم هم ٣ هفته بعده

چون هفته قبل رفته بودم دكتر، چيزي نگفت

تا وقت دكترم برسه سكته نكنم خوبه

2728
من هفته سی و دو هستم امروز رفتم سونو که دکتر گفت دو هفته دیگه مجدد برم. گزارشش رو که دیدم فهمیدم بند ...

منم تو هفته 33 گفتن بند ناف دور گردن بچه پچیده نگرانم برا شما مشکلی پیش نیومد ؟ باعث زایمان زودرس نشد ؟

خانوما من حدود ۱۰ ساله بدنسازی کار میکنم و تمام مدت بارداریم هم ورزش کردم اما ی خورده سبک تر .الان تو ماه هشتم هستم .و ی مسئله دیگه اینکه شبا تو خواب وقتی میخوام پهلو ب پهلو شم اصلا حواسم نیست خیلی سریع عوض میشم .البته بگم چون شیکمم کوچیکه و در کل من اصلا خودم چاق نشدم تو این مدت .فقط شیکمم بزرگ شده .در کل حس سنگینی اصلا ندارم .نگرانم بچم سالمه یا نه ‌میگم نکنه براش مشکل ایجاد کرده باشم .خصوصا ورزش .بچمو کج و کلا نکرده باشه

**پسرم تمو‌م دنیامه**

سلام دوستان من هفته ۳۶ هستم و فهمیدم بند ناف یک دور دور گردن بچه پیچیده دکترم گفت موردی نداره و اکثر بارداریا اتفاق میوفته و تو تاریخ خودش زایمان انجام میدیم فقط گفت مواظب حرکاتش باش ک کم نشه ۳۷ هفته هم میرم سونو بیوفیزیکال ک اکسیزن رسانی ب بچه رو نشون بده

سلام من الان ٢٩هفته ٥روز هستم دیروز سونوگرافی بودم گفت بند ناف دورکردن بچه پیچیده خیلی نگرانم 

سلام. منم دقیقا شرایط شمارو دارم. ۲۹ هفته و ۳ روز فهمیدم. میشه از وضعیتتون بگید؟ خیلی نگرانم

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم
2706