2737
2734
عنوان

خانمایی که بچه از پوشک گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 40 پست
آخه دخترم متوجه میشه الان دسشویی داره ولی نمیدونم چرا بجای اینکه بمن بگه میره یه گوشه کارشو میکنه ؟ ...

پسر منم متوجه می شه پی پی داره و گه گاهی دسته گل به آب میده و باید بشینم بسابم کلی 

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
آخه دخترم متوجه میشه الان دسشویی داره ولی نمیدونم چرا بجای اینکه بمن بگه میره یه گوشه کارشو میکنه ؟ ...

دخترمن بفهمه جیش داره اونقدر طفره میره وقتی ریخت دستشو میگه جلوش میگه مامان بدو جیشم ریخت الان میریزه زمین

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا جیش من هر ۱/۵ ساعت یه بار به مدت چند ماه بردمش و این شد که الان دیگه خودش بدش میاد که جیش داشته ...

خخخ چقد شما خونسردی خوشبحالت

اعصابت خورد نمیشه از کثیف کاریاشون؟ 

حالا جیششو  میگه؟از کی شروع کردی

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
2728
حالا جیششو  میگه؟از کی شروع کردی

نه نمیگه ولی خودم هردوساعت یبار میبرمش دسشویی همونجا کارشو میکنه اگه حواسم نباشه و نبرم ول میکنه دیگه

ازخوابم که بیدار بشه بلافاصله میبرمش

یه تجربه براتون تعریف کنم

همکار من دوتا دختر داشت که اولیش خوب بود ولی دومی که اونوقت سه سالش بود هر کاری می کرد جیششو نمی گفت و کل خونه رو کثیف می کرد و عمدی ، هر روز میومد اداره و اعصابش خورد بود و می گفت دیگه نمی دونم چیکارش کنم و به هر زبونی میگم حالیش نیست و تازه من میگم جیش نکن عمدی میاد جلو روم جیش می کنه، خلاصه شاید چند ماه بعدش که دخترش بزرگتر شد کاملا خوب شد ،

من تجربه گرفتم که لازم نبود انقد بچه رو اذیت کنن و آزار روانیش بدن، هر چیزی سنی داره ، به همین خاطر وقتی خودم بچه دار شدم سعی کردم درکش کنم و با ملایمت بهش تذکر بدم و خدا رو شکر می بینم روز به روز که بزرگ می شه بهتر می شه و خرابکاریاش از مثلا روزی ۱۰ بار به دو بار رسیده ، پس به بچه هامون زمان بدیم درست می شن، منظورم این نیست بهشون تذکر ندیم و جوریی رفتار نکنیم که متوجه اشتباهشون نشن، منظورم اینه با ملایمت اینکار و‌بکنیم نه با داد و دعوا

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2738
خخخ چقد شما خونسردی خوشبحالت اعصابت خورد نمیشه از کثیف کاریاشون؟ 

فقط دو سالشونه چه توقعی می شه ازشون داشت .

منم اعصابم خورد می شه با هزار تا کار ولی سعی می کنم آرامش خودمو حفظ کنم ، درست می شن ، زمان لازمه

چقد طول کشید تا جیششو یاد بگیره منم مشکلم با جیشش هست پی پی که گیر میکنه توشلوارش جایی رو کثیف نمیک ...

حداقل ۳،۴ ماه اونم تا غافلش می کردم کار خودشو می کرد ، ولی خدا رو‌شکر هر چی بزرگتر شد بهتر شد

جنسش چیه؟ الگوش چی؟

از حوله نازک با مشما پلاستیکی قدیمی ک توش ستاره ریز داره....از نت برداشتم زدم اموزش دوخت شرت اموزشی اومد بالا

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.