2733
2734
عنوان

اقا دلم ميخوادpalangشم

| مشاهده متن کامل بحث + 20531 بازدید | 386 پست
دمت گرم🤣عشق خودمی دیگه🤣چرا صدام نکردی. این لنگه کفش من کوووو👞👞👞

من کع تا دیدمش صدات کردم بیای باهاش سلفی بگیریم😁 عکست ک پخش شد دیگع بقیه ام صدات زدن😂

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)
من کع تا دیدمش صدات کردم بیای باهاش سلفی بگیریم😁 عکست ک پخش شد دیگع بقیه ام صدات زدن😂

🤣🤣🤣🤣میخاست بگید اگه کمه چند تا دیگه بفرستم براش.

نیومد چرا واسم پس صدام زدید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣میخاست بگید اگه کمه چند تا دیگه بفرستم براش. نیومد چرا واسم پس صدام زدید😔

تاپیکو ترکوندن..

تو اون هیرو ویر چن نفرمیگفتن بخاری چ خوشکله😅😅😍😍😍منم‌گفتم‌چیشاتونو درویش کنین😠ولی تو دلم😅

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)
ولی این مردامون رو دیدین؟ میگه اه اه و پیف پیف  اما نگاهشون گره میخوره سمت اونا  چراااا ...

به عنوان يك چهره پور ن متاسفانه 

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2731
عزیزم کجا عمل کردی لطفا بگو پیش کدوم دکتر بوده میشه عکس بینیت بزاری 

عکس نمیشه بزارم شوهرم میکشتم.

شهر خودمون بود من تهران نیستم .

اما قبل از عمل خیلی تحقیق کردم که دکترم متخصص باشه البته بینی خودم هم استخوانی بود واسه همین با هرکسی آشنا میشم بعد از عمل متوجه نمیشن عمل کردم 

..[/QUOTE]

وای سلام الی جون باورت میشه هرروزسلطان قابهاتوگوش میدم صدات بهم آرامش میده اگه دلت خواس یه چیزدیگه هم بخون واسم بفرست

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2738
ادم شرم میکنه ی پسر بهش زل میزنه چ دنیای پاکی داشتیم اگ همه سرب زیر و نجیب بودن😔

عزیزم اون برا 30 سال پیش بود الان تازه دخترا یکاری میکنن که پسرا اگه باهاش کاری نداشته باشه دختره بهش گیر میده اون دورانو باید تو خواب ببینیم 

کاش بجای پلنگ میگفتن میمون   حیف پلنگ نیس؟! ی مثلی میگه میمون هر چی زشتر. اداش بیشتر

من ميمون خيلي دوست دارم 😒خيلي بامزه است كه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي