2737
2734
عنوان

اسمی که به امیرعلی بیاد هم دختر هم پسر 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 12635 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم امیرعلی . فعلا قصد بچه دار شدن ندارم اما خیلی فکرمیکنم چی بزارم . دختر ملینا و لیانا به امیر ...

لیانا رو دوست دارم،مرسی گلم

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
2731
اسم پسرم امیرعلی دخترم فاطمه  ربطی بهم نداره ولی دخترم ولادت حصرت زهرابودپسرمم ولادت حضرت معصو ...

خدا حفظشون کنه من خودم زهرام ،خواهرم فاطمه دیگه واسه همون میگم تو هر خونه یکی باشه کافیه 😀

ایلیا

الیانا

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2738
امیرعلی من که ۴سال و نیمشه جرئت نمیکنم به دومی فکرکنم

خدا حفظش کنه عزیزم😘پسر من خیلی نینیارو دوست داره و احساس میکنم شدیدا همبازی نیاز داره دلم میسوزه همیشه تنهاست خودم تو خونواده شلوغ بزرگ شدم ولی تو غربت الان تنهام همش نمیخوام پسرم تنها باشه بفکر اونم هستم کیفم میکنم دورم شلوغ بشه با همه سختیاش ،بنظرم دیگه برا شما هم وقتشه اختلاف سنی زیاد خوب نیست