2703
2553
عنوان

خانمها چکار کنم بقیه حسرت نخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 44 پست

یه بار جلو همه باهم دعوا کنین😅

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو هم شدي مادرشوهرمن.والا سرم درد كنه پام پيچ بخوره غذام بسوزه دل پيچه بگيرم و.... كلا همه چي رو ربط ميده ب چشم زخم!اخرم ي تخم مرغ مياره با مداد روش دايره مث چشم ميكشه اينقد اين تخم مرغ لامصب رو فشار ميده ميشكنه ميگ ديدي ديدي چشم بود تركيد!!!!!!

2714
من بدبخت بعد هفت سال باردار شدم همه میگن خوش به حالت حسرت خوردنشون اذیتم میکنه یا اینکه با گریه بهم ...

به خدا منم دقیقا باردار بشم وضعم همینه.خدا حفظتون کنه عزیزم،سعی کن دوران بارداریت زیاد مهمونی اینا نرید گلم تو چشم نباشید.

اتفاقاچشم ونظر خیلی راسته توقرانم هست راستی ازاین انگشتر نگین ابیام بپوش حتی پیامبرم ب اونا توصیه کر ...

والا دست تو چشم میکنن میگن دروغه توهم داری😔

2706