2726
عنوان

سن بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 20 پست
آخه برای من با تاریخ ان تی همون خانم توی آزمایشگاه پیش رفت ک طبق اون لو ریسک بود جواب در حد عالی بود ...

نه با تاریخ پریود درست نیست . دو هفته کم کن 

قبل از این که به خود شک کنید که شاید به افسردگی و عدم اعتماد به نفس کافی دچار شده اید بهتر است مطمئن شوید که اطرافتان را آدم های احمق پر نکرده باشند.«فروید» جان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه برای من با تاریخ ان تی همون خانم توی آزمایشگاه پیش رفت ک طبق اون لو ریسک بود جواب در حد عالی بود ...

طبق پریود میگیم فلان هفته هستیم 

قبل از این که به خود شک کنید که شاید به افسردگی و عدم اعتماد به نفس کافی دچار شده اید بهتر است مطمئن شوید که اطرافتان را آدم های احمق پر نکرده باشند.«فروید» جان
2728
این سن بارداری دیگ اعصاب نذاشته واسم  دکترم گفت باتاریخ اولین غربالگری سن بارداری روتعیین میکن ...

آهان پس برای منم درست گفته منم واسم با تاریخ ان تی و آز اول حساب کرد.اووووووف گفتی هرچی هم جلوتر میریم تاریخا بیشتر تفاوت پیدا میکنن😣😣

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪
آهان پس برای منم درست گفته منم واسم با تاریخ ان تی و آز اول حساب کرد.اووووووف گفتی هرچی هم جلوتر میر ...

اره آدم سردرنمیاره 

الان من سه تاتاریخ دارم بایکیش ۳۸هفته و۱روزم باآخرین سونوگرافیم هفته۳۲دادم ۳۶هفته و۴روز باغربالگری اولم ۳۶هفته و۱روز البته چنتادیگه هم هستن 

جالبه من از همسایمون زایمانم جلو بود ۵روزه زایمان کرده😓