2726
عنوان

میشه واسه اسم پسر کمکم کنین الهی خیر ببینین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 82 پست

بچه ها بیشتریا گفتن حسام سهیل سپهر

ولی واقعا حتما نمیخوام به حسین بیاد یا مذهبی باشه

اسمی که قشنگه بهم پیشنهاد بدین عزیزان😘

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
من فقط میدونم تعصب بی جاست  اگه ام ترکی هم اسمه  فارس ها هم نباید بزارن و نه غربی  ...

ترکی فارسی بلوچی و....همشون خوبن ولی بهتره هر قومی اسم بچه اش رو مطابق فرهنگ قوم و قبیله ش بزاره تا نشان دهنده فرهنگ اون قوم باشه مثلا اسم تیام تو لری به معنی چشمامه که روی دختر میزارن واینطوری میفهمی لرها چقدر با شعورن که همچین اسم زیبایی رو دختراشون میزارن و علاقمند میشی به فرهنگشون همینطوری که یه جای دیگه گفتم پیامبر نام عربی شبر و شبیر که اسامی عبری نام فرزندان هارون پیامبربودن رو انتخاب کرد گفت چون ما عربیم باید اسم بچه هامون عربی باشه نه عبری که برامون ناشناخته ست

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ايراني بزار چون ايراني هستي و خيلي اسامي زيبايي داره، عزيزم اگر مذهبي بزاري شايد چند سال ديگه بچه خوشش نياد، مثلا الان اسم هاي باقر اصغر اكبر قادر و...  رو خيلي كم ميشنوي، خب نسل الان مسلما دوست نداره اسمش اينا باشه، حالا حساب كن ٢٠ ساله ديگه چي ميشه

یه چیز دیگه هم بگم به خانم های دو آتیشه که میگن چه اشکالی داره اسم عربی مذهبی باشه منم مخالف اسم مذهبی نیستم مخصوصا اسم امام ها و پیامبران که خیلی زیبا هستن ولی ایا مذهبی های همین عراق که شیعه هستن حاظرن اسم بچه شون رو کیان یار صمیمی مختار بزارن ولی تا دلتون بخواد ایرانی ها مختار گذاشتن حتی جو بعضی ها رو اون زمان که جومونگ پخش میشد گرفته بود میخواستن اسم بچه هاشون رو جومونگ و سوسانو بزارن یعنی اینقدر بی هویتن در صورتی که ما تو کشورمون چندین قوم و فرهنگ مختلف داریم که میتونیم کلی اسم قشنگ انتخاب کنیم

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
2728
چه ربطی به اعتقادات شخصی داشت؟!! این اسمو رو دوست داشته گذاشته. خیلیم اسم زیباییه. اسم هم یک کلمه ب ...

مشکل اینجاس که متوجه عمق حرف من نمیشین و فقط میخواین حرف بزنین

من از این گفتم اسم مذهبی نذارین بعد میگین اسم مسیحی بذاریم ؟؟؟؟؟ یه اسمی بذارین که جدا از هر دین و مذهبی باشه

مشکل اینجاس که متوجه عمق حرف من نمیشین و فقط میخواین حرف بزنین من از این گفتم اسم مذهبی نذارین بعد ...

شمام عمق حرف منو نفهمیدی
حسین جدا از هر دین و مذهبی یه اسم پسرونه زیباست.   

چه خبرتونه؟ چه خبرررتوونه؟    
شمام عمق حرف منو نفهمیدی حسین جدا از هر دین و مذهبی یه اسم پسرونه زیباست.    

ممنون عزیزم

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
شمام عمق حرف منو نفهمیدی حسین جدا از هر دین و مذهبی یه اسم پسرونه زیباست.    

ایشون دارن میگن بچم تا لحظه ی اخر اسم نداشت

دیدم موقع به دنیا اومدن ضربان قلبش مشکل داشت گذاشتم حسین

شما کلا حالت خوب نیست عزیزم حالا متعصبی حد اقل پستو درست بخون

این کجا جدا از اعتقاداته ؟؟؟؟!