2733
2734
عنوان

توهم بارداری داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 33 پست
انشالله...خب چرا دارو مصرف نمیکنی من تنبلی دارم و بعد چندماه که طبیعی باردار نشدم بهم دارو داد خیلیا ...

مرسی از دعای قشنگت عزیزم . از این ماه تصمیم دارم کلومیفن بخورم

البته خودسرانه . راستش نه وقت و نه حوصله ی این دکترای پول پرست رو ندارم

مرسی از دعای قشنگت عزیزم . از این ماه تصمیم دارم کلومیفن بخورم البته خودسرانه . راستش نه وقت و نه ح ...

عزیزم اصلا خودسرانه نخور به من اول لتروزول داد که جواب نداد الان بهم متفورمین خارحی با کلومیفن داده حتما پیش یه پزشک متخصص زنان برو اگه نمیخوای خیلی هزینه ویزیت کنی برو مطب یه مامای خووب ..بعد هم قیمت داروها با دفترچه کم میشه ...اما اصلا خودسرانه نخوررررر من نذر ختم ترجمه قران کردم حالا یا با خوندن یا صوتی البته وقتی باردار بشم شروع میکنم انشالله خدا خواسته های دل همه ی منتظرای نی نی رو براورده کنه 

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلا خودسرانه نخور به من اول لتروزول داد که جواب نداد الان بهم متفورمین خارحی با کلومیفن داده ...

باشه . متفورمین رو که چند ماهه دارم زیر نظر دکتر غدد میخورم البته بخاطر متابولیسمم . بازم صبر میکنم و خودسر کلومفین نمیخورم . خداکنه بدون این حرفا باردار بشم

لطفا من رو هم دعا کن عزیزم

باشه . متفورمین رو که چند ماهه دارم زیر نظر دکتر غدد میخورم البته بخاطر متابولیسمم . بازم صبر میکنم ...

انشالله که بزودی باردار بشی عزیزم .تونستی و دلت خواست از اربعین چله زیارت عاشورا بگیر انشالله که حاجت روا شی 

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش
2728