2733
2734
عنوان

💔عشق کودکی من💔

| مشاهده متن کامل بحث + 335071 بازدید | 1463 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گند خیانتش همین دو ماه پیش درومد چه خوشبختی؟ من ب شوهرم خیانت نکردم وقتی ازدواج کردم حتی به سی ...

به مادرت بگو اینم از شاهزاده ای که شما برام انتخاب کردیت چقدر خوشبختم کرد😢😭😭😭یاد اون روزای خودم افتادم

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
2731

@nsaw    

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
مرسی عزیزم 😘

خواهش میکنم گلم

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2738

بااینکه چندسالی از این تایپک گذشته بازم نظر میدم و کله داستانه عاشقانه و دردناکتون رو خوندم.

واقعا خیلی ناراحت شدم و قلبم گرفت!

نمیدونم چرا ولی اون لحظه که سیامک به مادرش گفته بزار دستشو بگیرم،یه این فکر میکنم که هیچوقت این اتفاق پیش نیومده میخوام گریه کنم😭

انشالله هردوتاتون خوشبخت بشین..

تآخدآبنده نوآز است،به‌خلقش چه نیآز است؟میکشم نآز‌یکی،تآبه همه نآز کنم! 🧚🏻‍♀️