2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593154 بازدید | 8873 پست
نه این علائم رو نداشتم راجب این چیزا که نوشتی اطلاعاتی ندارم

سلام هزینه الان حدودا ۳ ساعتی هست دارم تاپیک شما رو در مورد آندومتریوز میخونم 

من حدود دو سالی هست که کیست آندومتریوز تخمدان دارم اوایل ۳ سانت بود الان حدودا  ۹ سانته از اول گفتن باید جراحی کنید .میخواستم ببینم شما چیکار کردید ؟چند سانت بود؟عمل کردید یا نه؟

۲۰ سالمه مجردم فعلا قصد ازدواجم ندارم .درد آنچنانی هم ندارم ولی کیستم داره رشد میکنه الان ابعادش ۷ *۹ سانته.

ممنمون میشم کمکم کنید

سلاممم بچه ها ببخشید پستای جدید تاپیکا رو درست نشون نمیده من ندیدم پست گذاشتین باران توضیحاتش کامل ...

خب من هر دو تومور مارکر بالا بود ولی یک مدت رعایت رژیم و قرص ویزان یک ماه ca125 اومد پایین و نرمال شد ولی ca19 رفت بالاتر این بعنی جی؟ یعنی مشکل دیگه ای دارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقی نمیکنه، من روز ۲۳ سیکلم بود، فقط پریود نباش

کامنتهای قبلی رو نخوندم اگه منطورت برا سونو هست بهتره بین دوزهای چهارم تا هفتم بری که دبواره رحمت هنوز ضخیم نشده باشه تو این روزها دید واضحتره و تشخیص بهتر

سلام. هنوز کسی به اینجا سر میزنه؟ دوستان منم آندومتریوز دارم چند تا سوال دارم اگر کسی میدونه لطفا جو ...

احتمالا فک کرده مجروی رکتال نوشته همه متاهل ها واژینال سونو میشن. در مورد بی حالیت هم ازمایش تیرویید و تی پی او رده و هم تست مقاومت به انسولین اکثر اندویی ها مشکل تیرویید هم دارن وبتامبن هوت مخصوصا دی هم چک کن زیر پنجاه نباشه

2731
منم خیلی بین حقگو و اصف موندم  اخه انگار بیشتریا با اصف عمل کردن  مثلا تو همین تاپیک هیچ ...

اگه مشکل هزینه نداری حقگو هم سطح اصف هست حتی شاید یکم هم بهتر چون آصف دیگه سنش بالاست مثل چندسال پیش نیس

احتمالا فک کرده مجروی رکتال نوشته همه متاهل ها واژینال سونو میشن. در مورد بی حالیت هم ازمایش تیرویید ...

سلام ب منم گفته عمل چیه عملش دارم گریه میکنم نه پولشا دارم نه تحملش

سلام دوستان فروغ جان من تا به حال این مطالب رو راجب آز ca125 نخونده بودم،راستش یه چیزی نگرانم کرد.شم ...

سلام دوست عزیز شرایطتون در مورد کیست خوندم شبیه به من بود منم با خوردن ویزان نه تنها پایین نیومد بلکه خیلی بدتر هم شد الا ca19 شده ۵۲۷ در صورتی ۵ ماه پیش ۴۹ بود شما چیکار کردین بالاخره؟؟!!!

2738
سلام باران جان خوبی؟مرسی.امتاسفانه امروز رفتم پیش پاکروش کیستم کوچیک شده بود اما اندو از 62 اومده بو ...

سلام ببخشید شما ازمایشات اندوتون چی بودن؟ دیدم عددهاش بالا بود  گفتم بپرسم چیکار کردین من در حین درمان بودم که ازمایش دادم و شدیدا رفته بالا خیلی ترسیدم